reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

To moze u mnie jest cos nie tak ze tak dlugo to trwa :( np. Cos wykryli. Kurcze, masakra z tym wszystkim. Ja wczesniej mialam 1 poronienie i jakbym wiedziała, ze bedie sie teraz tak dziac to bym najpierw porobila badanja a potem w ciaze zachodzila, moze nie tak jest cos z kariotypem moim lub meza, albo z immunologia moją :( a ja sobie tak zaszlam :/
Hej, ja robilam w 10+4 bo sie doczekac nie moglam i frakcje mialam 12,95% wiec sprawa mocno indywidualna. Tez robilam u lekarza i czekama 7 dni, w koncu sie zdenerwowalam i zadzwonilam do gabinetu, okazalo sie ze wyniki przyszly rano, ale panie na recepcji zapomnialy zadzwonic...wiec tez moze zadzwon do swojego lekarza. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze! :)
 
reklama
Ja też je biorę, w pierwszej ciąży też brałam:)
Ja biorę Mama Dha premium plus. W kwestii suplementów jakoś nie ufam temu co mówią lekarze bo oni często polecają to co im przedstawiciele handlowi wciskają. Albo jakieś najbardziej popularne. Te co biore są najlepiej oceniane w rankingu u Pana Tabletki. Mają tylko to co trzeba bez zbędnych składników. Poczytaj sobie [emoji3526]
 
Hej, ja robilam w 10+4 bo sie doczekac nie moglam i frakcje mialam 12,95% wiec sprawa mocno indywidualna. Tez robilam u lekarza i czekama 7 dni, w koncu sie zdenerwowalam i zadzwonilam do gabinetu, okazalo sie ze wyniki przyszly rano, ale panie na recepcji zapomnialy zadzwonic...wiec tez moze zadzwon do swojego lekarza. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze! :)
To jak u Was tak szybko wyniki to zaczynam sie bac, ze z moimi cos nie tak :( dzwonilam dzisiaj do dystrybutora jutro bede w tej klonice na prenatalnych to zapytam bo panie z recepcji to tak niemile, ze mi nic niw powiedza, kazaly dzwonoc bezposrednio do lekarza :/
 
To moze u mnie jest cos nie tak ze tak dlugo to trwa :( np. Cos wykryli. Kurcze, masakra z tym wszystkim. Ja wczesniej mialam 1 poronienie i jakbym wiedziała, ze bedie sie teraz tak dziac to bym najpierw porobila badanja a potem w ciaze zachodzila, moze nie tak jest cos z kariotypem moim lub meza, albo z immunologia moją :( a ja sobie tak zaszlam :/
właśnie jakby coś było nie tak, to by sie szybciej odezwali :) nie panikuj, ja przed tą ciąża miałam dwa poronienia, oba w tym roku i między innymi dlatego zrobiłam to nifty - żadnych innych badań nie miałam. Wszystko będzie dobrze, ciesz sie ciążą, na nic innego nie masz wpływu :)
 
Ja biore Femibion. W poprzedniej ciąży polecił mi go ówczesny ginekolog. W tej sama zadecydowałam i powiedziałam swojemu aktualnemu ginekologowi, ze taki suplement przyjmuje to stwierdził, że super ze go biore bo wg niego jest jednym z najlepszych suplementow jaki moge przyjmować
Kwasu DHA w jedynce wcale nie mialam[emoji848] w dwójce od 13 tc juz jest ale 200 mg. Wyniki badań mam książkowe, czuje sie super poza zmęczeniem. Nie mam zadnych braków witamin itd wiec chyba jest ok. Ale wiesz co? Myślę, ze większość tych suplementow to jest na tzw jedno kopyto. Sklady minimalnie się roznia, za to ceny ogromnie. Zwłaszcza jeśli chodzi o te "markowe" produkty. Moj femibion ten drugi z dodatkową kapsułka z luteina i kwasem DHA kosztuje okolo 60zl. Wystarcza na 4 tygodnie.
Femibion to akurat jeden chyba z gorszych supli ciążowych. W poprzedniej ciąży też go brałam, bo kupiłam pierwszy lepszy, który poleciła pani w aptece. Teraz bardziej zainteresowałam się tematem. Nawalone ma składników a te co są najważniejsze ma ich za mało.
 
To jak u Was tak szybko wyniki to zaczynam sie bac, ze z moimi cos nie tak :( dzwonilam dzisiaj do dystrybutora jutro bede w tej klonice na prenatalnych to zapytam bo panie z recepcji to tak niemile, ze mi nic niw powiedza, kazaly dzwonoc bezposrednio do lekarza :/
Ja krew oddalam we wtorek, a wyniki mialam w nastepna srode, wiec jesli Ty oddawalas krew w pt, to spodziewalabym sie wynikow w kolejny poniedzialek. Wiem, ze jak sie robi nifty pro przez strone to troche szybciej, bo jednak bezposrednio od Ciebie i do Ciebie to idzie. Poczekaj spokojnie do przyszłego tyg, chociaz wiem, ze to jest meeega trudne, bo mnie tez zjadaly nerwy strasznie, szczegolnie jak sie wlasnie naczytalam ze dziewczyny po 5 dniach dostawaly.. bedzie dobrze!
 
Hej mam do Was pytanie, czekam niecierpliwie na wyniki nifty pro, czy ktoras z Was robila i mozecie sie podzielic po ilu mniej wiecej byly wyniki? U mnie ten za duzy pecherzyk zoltkowy takie wstepne prenatalne mialam w czwartek, teraz powtorka w sobote, caly czas ogromny stres, krew mi pobrali w piatek i to bylo 11+3 boje sie ze troche za wczesnie i ze nie bedzie DNA wolnego zbyt duzo. Dajcie znac prosze jak Wasze doswiadczenia z nifty, ja robilam w klinice mojego ginekologa wiec chyba wyniki ida do niego ale powiedzial ze jak beda to zadzwoni :( zastanawiam sie czy przed swietami jeszcze moga byc o ile nie kaza mi powtorzyc badania...
Ja miałam pobranie we wtorek 8,12 natomiast wyniki przyszły do mnie w pon 14 rano (na dokumencie było ze lekarz otrzymał wyniki 13.12)
 
reklama
Femibion to akurat jeden chyba z gorszych supli ciążowych. W poprzedniej ciąży też go brałam, bo kupiłam pierwszy lepszy, który poleciła pani w aptece. Teraz bardziej zainteresowałam się tematem. Nawalone ma składników a te co są najważniejsze ma ich za mało.
Wlasnie wróciłam z wizyty, dopytałam lekarza stwierdził, ze wg niego jest jednym z najlepszych suplementów. W drodze powrotnej zadzwonilam do znajomej położnej i stwierdziła, ze u niej zajmuje 3 miejsce. Ponoc jest super przy karmieniu piersią. Ale nie bede sie licytować
Najważniejsze ze wyniki badan mam książkowe. O wiele lepsze niz przed ciaza 😊 Moze na mnie dziala lepiej🤭😊
 
Do góry