reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Wlasnie wróciłam z wizyty, dopytałam lekarza stwierdził, ze wg niego jest jednym z najlepszych suplementów. W drodze powrotnej zadzwonilam do znajomej położnej i stwierdziła, ze u niej zajmuje 3 miejsce. Ponoc jest super przy karmieniu piersią. Ale nie bede sie licytować
Najważniejsze ze wyniki badan mam książkowe. O wiele lepsze niz przed ciaza [emoji4] Moze na mnie dziala lepiej[emoji2960][emoji4]
Ja też go brałam w poprzedniej ciąży i wyniki miałam Super. Nie mówię, że to jakaś trucizna [emoji16] ale ma za mało chociażby Wit D, jodu, Dha też za mało według wytycznych i niewiadomego pochodzenia za to ma masę innych składników, które nie są konieczne.

Pan Tabletka fajnie to opisał. Nie mówię, że on jest jakąś wyrocznią w tej kwestii ale po prostu porównał składy.


Ale na pewno nie zaszkodzi. Mi w poprzedniej ciąży nie zaszkodził i urodziłam zdrowego Bobasa chociaż trochę żałuję, że się nie wgłębiłam w temat [emoji6]
 
reklama
Czekam dalej na nifty... Nie wierze w mojego pecha, lekarce cos wypadlo i nie przyszla do pracy, takze czegos wiecej dowiem sie w poniedziałek.. Bo na wtedy umowili mnie do lekarza na rano :(
 
Hej dawno sie tu nie odzywalam:)
U nas jakos leci. Dzis 14t4d. Od jakiegos czasu macica mi co rusz twardnieje wiec biorę 3x2 magnezu.. heh a tak brzuchol mam juz mega duzy.. ale to 3 ciaza i slabe miesnie brzucha bo z rozejściem miesni prostych tak wiec wywala:p
Jaki brzuszek 😍😍😍😍 też taki chce. Ja dziś 15 tygodni i 1 dzień i noc nie widać. Ale to pierwsza ciąża w tak zaawansowanym stopniu 😊😊.
 
Jaki brzuszek 😍😍😍😍 też taki chce. Ja dziś 15 tygodni i 1 dzień i noc nie widać. Ale to pierwsza ciąża w tak zaawansowanym stopniu 😊😊.
A ja dla odmiany spodziewam się chłopczyka, choć moj lekarz jest prawie pewen to powiedzial ze na sto procent (jeśli dzidziuś się dobrze ułoży) powie mi na następnej wizycie. Fajnie, ze chłopiec, bo zawsze chciałam miec starszego synka, a później coreczke. Moze sie uda 🤭😍😍
 
Ja mam 6 letniego synka a teraz dziewczynka i na tym chyba koniec [emoji38]
A ja dla odmiany spodziewam się chłopczyka, choć moj lekarz jest prawie pewen to powiedzial ze na sto procent (jeśli dzidziuś się dobrze ułoży) powie mi na następnej wizycie. Fajnie, ze chłopiec, bo zawsze chciałam miec starszego synka, a później coreczke. Moze sie uda [emoji2960][emoji7][emoji7]
 
Hej, u mnie na 70 % dziewczynka, ale akurat ułożenie i łożysko nie pozwolili na dokładniejsze dane w tym temacie 🙂czekam na styczeń. Czy wy tez odczuwacie bóle związane z rozciąganiem macicy ???
 
reklama
Hej dziewczyny!! Przywitam się i przycupnę. Jestem w 12tyg i 4 dni. Po raz pierwszy...po 8 latach starań, ale jest:) przebojów od początku co niemiara bo odklejająca się kosmówka i mega krwawienia, teraz maly krwiak mam nadzieję że się wchłonie. Robilam we wtorek badanie Sanco, czekam z niecierpliwością na wynik a w pn prenatalne. Pozdrawiam wszystkie!
 
Do góry