reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej, u mnie na 70 % dziewczynka, ale akurat ułożenie i łożysko nie pozwolili na dokładniejsze dane w tym temacie 🙂czekam na styczeń. Czy wy tez odczuwacie bóle związane z rozciąganiem macicy ???
ja chyba powolutku zaczynam odczuwac. Takie lekkie pociągnięcia w dole brzucha. Ale mega nieśmiałe 🤣
 
reklama
Rozciąganie odczuwam od początku ciąży. Dziś 16+3.Od 3 tyg mam też skurcze macicy, brzuch twardnieje. Biore aspargin [emoji4]
 
Hej dawno sie tu nie odzywalam:)
U nas jakos leci. Dzis 14t4d. Od jakiegos czasu macica mi co rusz twardnieje wiec biorę 3x2 magnezu.. heh a tak brzuchol mam juz mega duzy.. ale to 3 ciaza i slabe miesnie brzucha bo z rozejściem miesni prostych tak wiec wywala:p
Faktycznie duży :o to u mnie to nic, lekkie przytycie !
 
U Nas też od prematalnych dziewczynka, ostatnio lekarka stwierdziła że między nogami nadal nic :)
Na osi 15+3, brzucha praktycznie nie widać, pomimo że to deuga ciąża, ale z Synkiem widoczna chyba się stała od 6 miesiąca :p
 
Dziewczyny mam 36 lat skończone druga ciąża naturalna byłam na prenatalnych niby z usg wszystko ok ale beta 94,51 a pappa 2,84 i zagrożenie 1-265 a po skorygowaniu wyników i usg 1-807 zlecono mi badanie nifty pro i stad moje pytanie do was czy iść czy nie
 
Nifty to tylko krew za kupę pieniędzy. Jeśli Cię stać to rób.
Dziewczyny mam 36 lat skończone druga ciąża naturalna byłam na prenatalnych niby z usg wszystko ok ale beta 94,51 a pappa 2,84 i zagrożenie 1-265 a po skorygowaniu wyników i usg 1-807 zlecono mi badanie nifty pro i stad moje pytanie do was czy iść czy nie
 
Dziewczyny mam 36 lat skończone druga ciąża naturalna byłam na prenatalnych niby z usg wszystko ok ale beta 94,51 a pappa 2,84 i zagrożenie 1-265 a po skorygowaniu wyników i usg 1-807 zlecono mi badanie nifty pro i stad moje pytanie do was czy iść czy nie
Pytanie jak do tego podchodzisz i co zrobisz z wynikiem..nie jest to jakieś mega mega wysokie ryzyko jak 1:4 No ale na pewno podwyższone. Pytanie jak będziesz się czuć przez resztę ciąży jak nie zrobisz?

No nie wiem czy TYLKO krew. Wg mnie aż. Super że powstało badanie które w 99 % potwierdza lub wyklucza wady a w żaden sposób nie zagraża ciąży...
 
reklama
Dziewczyny mam 36 lat skończone druga ciąża naturalna byłam na prenatalnych niby z usg wszystko ok ale beta 94,51 a pappa 2,84 i zagrożenie 1-265 a po skorygowaniu wyników i usg 1-807 zlecono mi badanie nifty pro i stad moje pytanie do was czy iść czy nie
Z wieku wyszlo 1:265 a po skorygowaniu 1:807? Zalezy czy przez reszte ciazy bedziesz sie stresowac czy nie... Jesli tak to lepiej zrobic, na pewno jest sporo wiarygodniejsze niz np. Pappa. A bardziej wiarygodne niz nifty sa juz tylko badania inwazyjne typu biopsja kosmowki, amniopunkcja ale tez wiazace sie z jakims ryzykiem. Po wyniku 1:807 nie wiem czy sami wystawia skierowanie na inwazyjne badania. Ja np. zrobilam nifty pro i czekam na wynik ale ja mialam od poczatku stwierdzony za duzy pecherzyk zoltkowy i dlatego jestem spanikowana wrecz :( tyle ze ja na pewno w wypadku wiekszosci wad zwlaszcza letalnych zdecydowalabym sie na terminacje ale nie wiem czy w PL..
 
Do góry