reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Tak jak pisałam nie są regularne, 35 dni do nawet 41 różnie naprawdę, ale nigdy regularnie nie miałam, chyba tylko raz i to na wiosnę [emoji2370]
Więc jeśli nie miałaś monitoringu to trudno stwierdzić kiedy była owu. Plemniki też mają swoją żywotność i mogłaś zajść nawet z 3/4 dni po ostatnim stosunku. W sumie jeśli termin masz na 10 czerwca to możliwe, że owu była w połowie września.
A po co Ci to takie potrzebne kiedy była owu?
 
reklama
Więc jeśli nie miałaś monitoringu to trudno stwierdzić kiedy była owu. Plemniki też mają swoją żywotność i mogłaś zajść nawet z 3/4 dni po ostatnim stosunku. W sumie jeśli termin masz na 10 czerwca to możliwe, że owu była w połowie września.
A po co Ci to takie potrzebne kiedy była owu?
Po prostu chciałabym wiedzieć, po 4 latach starań w końcu się udało i chciałabym się dowiedzieć kiedy był ten '' szczęśliwy '' czas 🙂
 
Dziewczyny! Mikołaj chce mi przynieść poduszkę do spania i pyta się jaka to ma być! Na pewno są wśród Was te, które już w poprzednich ciążach na niej spały. Możecie coś doradzić albo na co zwrócić uwagę przy jej doborze?
Z góry dziękuję 🙂 !
 
Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z województwa śląskiego, to Śląsk ma program darmowych badań prenatalnych dla wszystkich którym nie należy się na NFZ ;) jeśli już pisałaś skąd jesteś, to sorki ale ciąża robi mi totalny kalafior zamiast mózgu :p
Kochana nic nam nie powiedziałaś na naszym wątku. Gratuluję ciąży!
 
Wiem że powinnam, rozum mówi, że spokojnie w poniedziałek na USG wszystko wyjdzie ale w duchu panika już jest, domyślam się, że bez sensu ale oczywiscie jest. Chciałam porozma iść z moją położna ale dziś jest w terenie :(
Mnie się wydawało ze są dziwnie wysokie moje wyniki, dziś na prenatalnym usg wyszło ze faktycznie są, ale i tak skalkulowane ryzyko trisomii jest bardzo niskie. Także bym się nie martwiła na zapas. Usg w porządku, przepuklina 10 tygodnia się wchłonęła, a się tak trochę martwiłam..., termin 19.06.🥳
 
Też miałam taką propozycję i zrezygnowałam.
Dziewczyny! Mikołaj chce mi przynieść poduszkę do spania i pyta się jaka to ma być! Na pewno są wśród Was te, które już w poprzednich ciążach na niej spały. Możecie coś doradzić albo na co zwrócić uwagę przy jej doborze?
Z góry dziękuję [emoji846] !
 
reklama
Mnie się wydawało ze są dziwnie wysokie moje wyniki, dziś na prenatalnym usg wyszło ze faktycznie są, ale i tak skalkulowane ryzyko trisomii jest bardzo niskie. Także bym się nie martwiła na zapas. Usg w porządku, przepuklina 10 tygodnia się wchłonęła, a się tak trochę martwiłam..., termin 19.06.🥳
Dzięki! Trochę się uspokoiłam u mnie wydają się ok pappa ale beta to jakiś kosmos dla mnie i jej nie rozumiem :) zaczynam powoli ogarniać swój atak paniki na poniedziałek, przekaże wyniki, zrobią badania i zobaczymy :) z tego co widziałam to przy takich wynikach nie wychodzi nic złego bo papp-a jest w normie :) najwyżej pójdę jeszcze do jednego lekarza na USG tylko prywatnie dla weryfikacji i wszystko będzie jasne
 
Do góry