reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mozesz napisac jak wygladala ciaza? Lezalas? Jakies dodatkowe konsultacje lekarskie?
Ogolnie ciąża przebiegała dobrze, leżałam kilka razy w szpitalu, bo miałam bóle brzucha, wizyty co 2 tygodnie. W 34 tygodniu w szpitalu podawali sterydy na płuca, co by się szybciej rozwijały. Dziewczynki w 37 tygodniu urodzone dostały po 10 pkt.
Przez całą ciąże jadłam 12 tabletek dziennie, na ciśnienie, witaminy itp. Miałam bardzo dobrego lekarza do którego jeździłam 80km od domu, ale było warto.
 
No i nawiązując do pierwszej ciąży bliźniaczej, teraz jest jeden bobas, a lekarz odrazu z góry powiedział, że CC...
Nie rozumiem tego zupełnie, wcześniej była cesarka tylko ze względu na ciąże mnoga....
Myślicie, że jest jakaś szansa na naturalny?
 
Idz do gina który ma certyfikat fmf, pappa też miałaś robić?
Cześć dziewczyny!
Jestem w 13 tygodniu, jutro miałam mieć usg prenatalne ale lekarz prowadzący jest na zwolnieniu. Byłam dzisiaj na wizycie u innego, między innymi po przedłużenie zwolnienia. Wykonał usg, trwało około 15 minut, zbadał kość nosową, przezierność karku, wymiary dziecka. Powiedźcie mi jak u Was wyglądało badanie? Czy coś zostało pominięte? Lekarz, który wykonywał mi to badanie,, na zastępstwie" nie zajmuje się prowadzeniem ciąż ale zapewniał, że wszystko jest jak najbardziej w porządku. Strasznie się martwię, może Wy mnie uspokoicie [emoji4]
 
Lekarz prowadzący powiedział, że tylko dłuższe usg bo u mnie nie ma wskazań do szerszej diagnostyki. Ten, u ktorego teraz byłam powiedział to samo.
Ale jednak piszesz, że się martwisz, więc uspokoić Cię może wizyta u lekarza z certyfikatem fmf, który specjalizuje się w badaniach prenatalnych. Co z tego, że lekarz zrobi "dłuższe usg"? Może je robić nawet godzinę ale jak nie ma certyfikatu to ja bym nie miała zaufania, że na wszystko co trzeba zwrócił uwagę. Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie [emoji3526]
 
reklama
Do góry