reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Cisza tu nastała.
Jak tam u was dziewczyny? Kto ma USG w tym tygodniu? 🙂 Jak brzuszki? Urosły?
Ja właśnie zaczynam 14 tydzień, a w piątek mam wizytę. A mój brzuch już jest widoczny 😛
Wszyscy zabiegani pewnie przed świętami :D ja wczoraj byłam więc teraz następna wizyta na początku stycznia. 11+6, ja mój brzuch widzę ale w spodniach jest niezauważalny:) wizytę na USG czy do lekarza ?
 
reklama
Cisza tu nastała.
Jak tam u was dziewczyny? Kto ma USG w tym tygodniu? 🙂 Jak brzuszki? Urosły?
Ja właśnie zaczynam 14 tydzień, a w piątek mam wizytę. A mój brzuch już jest widoczny 😛
U mnie 14+2... Brzuch spory, widać że ciężarna 😁 wizyta dopiero 30.12, muszę jakoś wytrzymać. Po prenatalnych wiem, że z maluchami jest ok no i będą chłopaki 😁🤣
 
Hejka, ja od dzisiaj na l4. Okazało się że dorobiłam się półpaśca. Wizytę miałam wczoraj z pakietu, chciałam się upewnić czy wszystko gra w związku z tym półpaścem. Dzidziol ok, rośnie dobrze, nie chciał pokazać co ma między nogami, wstydzioch [emoji7]
Prywatnie idę 30 grudnia i mam nadzieję że już dowiem się kto siedzi w brzuchu. Po prenatalnych wstępnie była dziewczynka [emoji3059]

Dzisiaj jestem 14t5d wg miesiączki a z wczorajszych pomiarów wyszło już 15t5d [emoji3]
Cisza tu nastała.
Jak tam u was dziewczyny? Kto ma USG w tym tygodniu? [emoji846] Jak brzuszki? Urosły?
Ja właśnie zaczynam 14 tydzień, a w piątek mam wizytę. A mój brzuch już jest widoczny [emoji14]
 
Cisza tu nastała.
Jak tam u was dziewczyny? Kto ma USG w tym tygodniu? 🙂 Jak brzuszki? Urosły?
Ja właśnie zaczynam 14 tydzień, a w piątek mam wizytę. A mój brzuch już jest widoczny 😛
U mnie 14t5d według miesiączki według lekarza 14t4d także tylko 1 dzień różnicy. U mnie brzuch to ciężko stwierdzić, rano mały na wieczór mnie wydyma :D aczkolwiek wszyscy mówią, że coś już widać :) następną wizytę mam 29.12 - wtedy będzie takie 16t5d, może dowiem się w końcu jaka płeć :p poza tym zaczynam czuć się coraz lepiej, wróciła mi ochota na kawę, przeszły mdłości :)
 
Hejka, ja od dzisiaj na l4. Okazało się że dorobiłam się półpaśca. Wizytę miałam wczoraj z pakietu, chciałam się upewnić czy wszystko gra w związku z tym półpaścem. Dzidziol ok, rośnie dobrze, nie chciał pokazać co ma między nogami, wstydzioch [emoji7]
Prywatnie idę 30 grudnia i mam nadzieję że już dowiem się kto siedzi w brzuchu. Po prenatalnych wstępnie była dziewczynka [emoji3059]

Dzisiaj jestem 14t5d wg miesiączki a z wczorajszych pomiarów wyszło już 15t5d [emoji3]
Oj to trzymam kciuki żebyś szybko do siebie wróciła :( ! No to oby 30 był już bardziej ośmielony :D
 
U mnie termin koniec maja/początek czerwca, brzusznej widoczny. Niestety od wczoraj boli mnie bardzo brzuch z prawej strony przy każdym ruchu i dotyku. Na usg nie wyszły żadne nieprawidłowości.. Ale odebrałam wyniki i CRP 70 przy normie 10 :( czekam jeszcze na wynik moczu..
 
Na wynikach są podane normy. Byłam dziś na USG, z USG wszystko wychodzi prawidłowo, faktycznie lekarz był bardzo zdziwiony tak niskim poziomem bety, papp-a jest w normie, dokładnie w dolnym poziomie normy ale jest ok. Kark w normie, twarz jest, nogi są, niecałe 5 cm więc data by się zgadzała 11+5. Mikro człowiek wierzga jak szalony :).
Fantastycznie [emoji173]
 
Cisza tu nastała.
Jak tam u was dziewczyny? Kto ma USG w tym tygodniu? 🙂 Jak brzuszki? Urosły?
Ja właśnie zaczynam 14 tydzień, a w piątek mam wizytę. A mój brzuch już jest widoczny 😛
U mnie 14+3 a brzuszek bardzo widoczny. Może dlatego, że druga ciąża 🙂. Teraz już u każdej z nas widać będzie brzuszek. Wizytę mam 28.12 mam nadzieję, że dowiem się kto tam w brzuszku mieszka.
 
reklama
Do góry