reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Od bałaganu się nie umiera.
Wrócisz do formy to ogarniesz. Nic na siłę.
Jak będziesz miała dwójkę dzieci to też nie będziesz miała za bardzo czasu na sprzątanie. Także masz czas by przywyknac [emoji6]
Wiesz dla mnie zabawki to nie bałagan, chociaż mój syn już sprząta i nie ma z nimi problemu. Chociaż wczoraj mama cały wieczór była w sypialni zamknięta i spala to chłopaki razem urzędowali i zapomnieli pozbierać zabawek 🤷 dzisiaj od tego zaczną. U mnie już będzie duża różnica bo 5 lat więc też będzie troszeczkę łatwiej 🙂 mam nadzieję 😂
 
O chryste sprawdzam ile mnie beda badania kosztowaly i az mnie zamurowalo.. masakra
 

Załączniki

  • SmartSelect_20201103-111706_Samsung Internet.jpg
    SmartSelect_20201103-111706_Samsung Internet.jpg
    210,8 KB · Wyświetleń: 99
Cześć, jestem tu nowa, nprzeczytałam pierwsze parędziesiąt stron i ostatnie 30, ale jest tego już za dużo żeby przeczytać wszystko. Jestem w 8 tyg. (7+0), co potwierdziło wczoraj pierwsze USG (jak fajnie udlyszec serduszko!:)to moja pierwsza ciąża. Zapomniałam spytać lekarki, bo wizyta była dość ekspresowa, co z kąpielami? To jedna z moich większych przyjemności, a przeczytałam, ze nie powinno się brać gorących kąpieli. Czy to znaczy żeby zupełnie sobie darować i przejść na prysznic? Czy takie niezbyt długie i niezbyt gorące bierzecie? Jeśli pytanie takie już było to sorrki. Pozdrawiam, Olga
też kocham gorące, dłuuugie kapiele. Zawsze się moczyłam w wannie tak z godzinę. Teraz max 15 minut i woda raczej letnia, nie gorąca.
 
reklama
Do góry