reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Teściowe to taki ciężki temat. Współczuję wam dziewczyny i nie potrafię nawet dać dobrej rady, bo każda ma inny charakter i temperament. Ja pewnie poszłabym ścieżką Dory i jasno postawiłabym granice. Do tego na pewno potrzebne jest bezwarunkowe wsparcie męża.
Ja ze swoją teściową widzę się raz na 2-3 miesiące na godzinę, ona mnie uwielbia jakims sposobem, mówi do mnie per córciu. ale ja nigdy nie powiem do niej 'mama', więc nadal bawię się w grę mówienia bezosobowego 🤪

Jezu nie tylko my mamy popaprane sny. Maz mnie obudzil w nocy bo gadal przez sen. co wiecej, gładził mnie reka po pupie i powiedzial "Zaczekajcie, musze im dodać mocy". 🤣🤣 ale creep. koniec ogladania LoLa na youtubie. 😅
 
reklama
Hej, chciałam się przywitać :-) czytam forum od samego początku. Aktualnie jestem w 7 tygodniu ciąży. Termin na 15 czerwca. Wcześniej nie chciałam się ujawniać bo jestem już po ciąży biochemicznej i bałam się że znowu będzie to samo. To jest moja 4 ciąża.
 
Witajcie w pochmurną niedzielę [emoji16] miałam nadzieję że pośpię jakoś dłużej i odpocznę po całym tygodniu a tu 7:30 i pospane [emoji35] gdzie ta magiczna senność i czemu mnie omija [emoji23] widziałam że pisalyscie o prenatalnych, ja jestem jak na razie umówiona na pobranie krwi do pappa na 18.11 i od razu USG piersi i tarczycy u mojego gina a po dwóch tygodniach mam mieć prenatalne, więc mam nadzieję że jeszcze w listopadzie będę miała to z głowy [emoji846]
 
Teściowe to taki ciężki temat. Współczuję wam dziewczyny i nie potrafię nawet dać dobrej rady, bo każda ma inny charakter i temperament. Ja pewnie poszłabym ścieżką Dory i jasno postawiłabym granice. Do tego na pewno potrzebne jest bezwarunkowe wsparcie męża.
Ja ze swoją teściową widzę się raz na 2-3 miesiące na godzinę, ona mnie uwielbia jakims sposobem, mówi do mnie per córciu. ale ja nigdy nie powiem do niej 'mama', więc nadal bawię się w grę mówienia bezosobowego 🤪

Jezu nie tylko my mamy popaprane sny. Maz mnie obudzil w nocy bo gadal przez sen. co wiecej, gładził mnie reka po pupie i powiedzial "Zaczekajcie, musze im dodać mocy". 🤣🤣 ale creep. koniec ogladania LoLa na youtubie. 😅
Ja mówiłam do męża "powiedz mamie" jeśli już musiałam użyć słowa mama w jej kierunku. A na szczęście niedługo, bo rok po ślubie urodził się syn o już mogę wciąż mówić do niej per babcia.
Ja jej nawet nie stawiam granic, jej się nie da :D Ja zwyczajnie olewam człowieka, gdy człowiek jest niewygodny i głupi :p
 
Witajcie w pochmurną niedzielę [emoji16] miałam nadzieję że pośpię jakoś dłużej i odpocznę po całym tygodniu a tu 7:30 i pospane [emoji35] gdzie ta magiczna senność i czemu mnie omija [emoji23] widziałam że pisalyscie o prenatalnych, ja jestem jak na razie umówiona na pobranie krwi do pappa na 18.11 i od razu USG piersi i tarczycy u mojego gina a po dwóch tygodniach mam mieć prenatalne, więc mam nadzieję że jeszcze w listopadzie będę miała to z głowy [emoji846]
Gdzie ta senność? U mnie 🤣
Dziś podobno dziecko tak wyło w nocy, że mąż nawet godziny nie spał. A ja? Jak głaz. Mówi, że nawet sprawdził, czy oddycham, bo byłam niewzruszona nawet, kiedy przyniósł małego na chwilę do nas 😀
 
Ja mówiłam do męża "powiedz mamie" jeśli już musiałam użyć słowa mama w jej kierunku. A na szczęście niedługo, bo rok po ślubie urodził się syn o już mogę wciąż mówić do niej per babcia.
Ja jej nawet nie stawiam granic, jej się nie da :D Ja zwyczajnie olewam człowieka, gdy człowiek jest niewygodny i głupi :p

To jest dobra strategia 😁
 
Cześć dziewczyny.
Długi zastanawiałam się czy i kiedy się odezwać. Stwierdziłam jednak, że chyba fajnie będzie znowu z kimś sobie pobiadolic i cieszyć się z ciąży [emoji16]

Dużo czasu co prawda nie mam, bo jestem Mama 2 letniej bardzo żywiołowej dziewczynki, która bardzo nie lubi jak mam telefon w ręku [emoji6]

Od 2 tygodni dokuczają mi Mdłości i ogromna senność. Z niecierpliwością czekam na 2 trymestr, który mam nadzieję będzie wybawieniem [emoji4]

Aaa no i termin mam na 4 czerwca [emoji6]
 
reklama
Hej dziewczyny.
Mam czasem tak bóle, nawet nie wiem czy bole
Takie może kłócie w podbrzuszu, raz na srodku, raz z lewej czy prawej. Nie jest to czeste, ale się pojawia. Też tak macie? Ja nie wiem jak to odroznic od skurczy..
 
Do góry