reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

No po prostu jestem w ciazy, ja sie nie kryje :) U mnie juz pratycznie wszyscy wiedzą :)
No jak chcesz ukrywać to mow ze jesteś autem :)
Hahaha no juz spi 😂 ja umyje naczynia bo nie trawię miec zostawionego na rano a zmywarki nie mam bo słupki jeszcze sie robia w którym ona ma być zabudowana 😬
Zazdroszczę, że u Ciebie już wszyscy wiedzą. Ja mam ochotę wykrzyczeć to całemu światu, ale postanowiliśmy wytrzymać do świąt, nawet jeszcze USG nie miałam, dopiero w środę. Dobrze że lockdown od czwartku, bo nie wiem czy mi kliniki nie zamkną🤦‍♀️

Ja naczynia zostawiłam mojemu jak wróci, to jego działka😁
 
reklama
Zazdroszczę, że u Ciebie już wszyscy wiedzą. Ja mam ochotę wykrzyczeć to całemu światu, ale postanowiliśmy wytrzymać do świąt, nawet jeszcze USG nie miałam, dopiero w środę. Dobrze że lockdown od czwartku, bo nie wiem czy mi kliniki nie zamkną🤦‍♀️

Ja naczynia zostawiłam mojemu jak wróci, to jego działka😁
A Ty w Polsce mieszkasz? :) Mają coś u Nas znowu zamknąć? :)
 
Dziewczyny , które mają już dzieciaczki. Ile ważyły Wasze pociechy przy porodzie? Ja mam 3 synów i niestety ale do mikrusów nie należeli , chociaż przy każdym porodzie położne twierdziły , że dziecko nie może być duże bo mam mały brzuszek. Teraz z racji 4 ciąży na tej pierwszej wizycie kontrolnej powiedziałam lekarce, że jak 4 syn to tylko cc. Oczywiście tak się tylko pocieszam w myślach, bo znając realia jak człowiek nie zachęci odpowiednio lekarza gotówką to nic z tego nie będzie [emoji848]
Pierwszy syn 4095 i 56cm corka 4kg i 57cm. Oboje spore glowy bo syn obwod 38 corka 37.. oba porody sn pierwszy koszmarnie wspominam drugi troche mniej xD
 
reklama
Do góry