reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny , które mają już dzieciaczki. Ile ważyły Wasze pociechy przy porodzie? Ja mam 3 synów i niestety ale do mikrusów nie należeli , chociaż przy każdym porodzie położne twierdziły , że dziecko nie może być duże bo mam mały brzuszek. Teraz z racji 4 ciąży na tej pierwszej wizycie kontrolnej powiedziałam lekarce, że jak 4 syn to tylko cc. Oczywiście tak się tylko pocieszam w myślach, bo znając realia jak człowiek nie zachęci odpowiednio lekarza gotówką to nic z tego nie będzie [emoji848]
 
reklama
A wiesz że to nawet ma swoją nazwę? Mykofobia😁 też nienawidzę grzybów, nie mogę na nie ani patrzeć, ani ich wąchać, a o jedzeniu nie ma nawet mowy. Mój z kolei uwielbia i marzy o tym, żeby odmieniło mi się tak jak Tobie, nawet przeczytałam mu Twój post i żyje teraz tą nadzieją🤣 Bo póki co w domu nie ma opcji że zrobi cokolwiek z grzybami😁



Oj tak Pomidorki😍 jak od paru dni mogłabym jeść tylko chipsy i fast foody, tak dziś na kolacyjkę goły pomidor i rzodkiewki, a na deser jabłko i borówki🤷‍♀️
Mykofobia poszła w las, gdy zaszłam w te ciążę :p
 
Dziewczyny , które mają już dzieciaczki. Ile ważyły Wasze pociechy przy porodzie? Ja mam 3 synów i niestety ale do mikrusów nie należeli , chociaż przy każdym porodzie położne twierdziły , że dziecko nie może być duże bo mam mały brzuszek. Teraz z racji 4 ciąży na tej pierwszej wizycie kontrolnej powiedziałam lekarce, że jak 4 syn to tylko cc. Oczywiście tak się tylko pocieszam w myślach, bo znając realia jak człowiek nie zachęci odpowiednio lekarza gotówką to nic z tego nie będzie [emoji848]
Mój syn 3250 chyba. Albo 3450. Nie pamiętam :D
 
Dziewczyny chciałabym poruszyć tematy sexu ;) czy odważyłyście się już od momentu dowiedzenia się o ciąży? Ja mam te drobne plamienia i mam ogromną blokadę i obawy...jak to wygląda u Was?
U nas już kilka razy się zdarzyło ;) obecnie przez ten wzdety brzuch jakoś mniej mam ochotę. Lekarz mi mówił, że możemy współżyć ale dalikatnie.
 
Mój syn 3250 chyba. Albo 3450. Nie pamiętam :D
Mój najstarszy 3940 I 58 cm :) drugi 4250 I 59 cm A najmłodszy który miał być maleńki I dobre 2 kg niby ważył 10 dni prze terminem urodził się z waga 3860 I 57 cm , co prawda 8 dni po terminie musieli Go wywoływać na ten świat bo gdyby posiedział dłużej to pewnie I te 4 kg by było. Teraz już się boję na samą myśl.
 
Możemy sobie piątkę przybić [emoji23] o tyle co herbata z imbirem z początku była cudem tak teraz sama myśl o imbirze nie przynosi nic dobrego. Woda gazowana faktycznie pomaga. Ja jeszcze jem migdały i mandarynki, teraz dają radę [emoji846]
Ja pije wodę gazowana [emoji57] ale herbata z imbirem jeszcze Ok. Ja mam odrzut od imbiru chwilowo.
 
reklama
Mój najstarszy 3940 I 58 cm :) drugi 4250 I 59 cm A najmłodszy który miał być maleńki I dobre 2 kg niby ważył 10 dni prze terminem urodził się z waga 3860 I 57 cm , co prawda 8 dni po terminie musieli Go wywoływać na ten świat bo gdyby posiedział dłużej to pewnie I te 4 kg by było. Teraz już się boję na samą myśl.
Dzieci słusznej decyzji wagi rodzisz! :D

A co do tv, to mąż nie lubi voice? U nas szybciej mąż biegnie do voice. A zresztą, jakby nie chciał, ja jestem w ciąży, a jakbym nie była, ja jestem królową w tym domu i ja decyduje, co oglądamy! :p
 
Do góry