reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

A jest jakieś wyjście awaryjne ? Czy Już zawsze będziecie mieszkać razem [emoji27]
Ja teeeż [emoji24] Tak nam się dobrze razem mieszkało z moim, ale cóż, któregoś, wątpliwie pięknego, dnia jego mamusia postanowiła w nocy przyjechać bez pytania (teoretycznie to jej dom, ale sama nas tu ściągnęła, żebyśmy razem sami mieszkali), i tak już została [emoji1751] Mój już ma jej serdecznie dosyć, bo nawet po sobie kubka do zmywarki nie potrafi włożyć, a mnie wtedy szlag jasny trafia [emoji23] No nic, muszę się jakoś przemęczyć [emoji85][emoji3061]
 
reklama
Ja teeeż [emoji24] Tak nam się dobrze razem mieszkało z moim, ale cóż, któregoś, wątpliwie pięknego, dnia jego mamusia postanowiła w nocy przyjechać bez pytania (teoretycznie to jej dom, ale sama nas tu ściągnęła, żebyśmy razem sami mieszkali), i tak już została [emoji1751] Mój już ma jej serdecznie dosyć, bo nawet po sobie kubka do zmywarki nie potrafi włożyć, a mnie wtedy szlag jasny trafia [emoji23] No nic, muszę się jakoś przemęczyć [emoji85][emoji3061]
A jest jakaś perspektywa, że się wyprowadzi? Czy nic nie wspomina?
Współczuję sytuacji.

Edit. Doczytałam, że Wy ucieknięcie [emoji16] i super.
 
A jest jakieś wyjście awaryjne ? Czy Już zawsze będziecie mieszkać razem [emoji27]
Kupiliśmy działkę wiosną, blisko mojej rodzinnej miejscowości, i chcielibyśmy w przyszłym roku się tam przeprowadzić. Oczywiście nic jeszcze nie mamy rozpoczęte z budowy, na razie załatwiamy formalności, ale jak tylko będzie zrobiony salon, kuchnia i łazienka, to uciekamy stąd jak najprędzej 🙈
 
u nas pozytywny test nic nie zmienił, uprawiamy sex jak dotychczas ;) ten dzidzius wziął się z seksu, więc nie widze potrzeby czekać do usg ani nie mamy żadnych oporów. Korzystamy, póki bebzonka nie ma, bo później to już i ciężej i niekażda pozycja do zrobienia;D ale piersi to u mnie też nietykalne są.

To samo:D nic nie dało :D
U mnie chyba też nic nie dało [emoji23] Młody urodził się 5 dni po terminie. No ale bez tego może urodził by się 6 [emoji23][emoji23]
Ale co sobie pobzykalismy to nasze bo po porodzie nie w głowie były mi sexy [emoji85]
 
A jest jakaś perspektywa, że się wyprowadzi? Czy nic nie wspomina?
Współczuję sytuacji.
O nieee, ona wręcz ogłasza wszem i wobec, że ona nie ma zamiaru się nigdy stąd wynieść, bo bardzo dobrze się tu czuje... (Też bym się na jej miejscu dobrze czuła, jakbym wszystko miała pod nos podstawione i wysprzątane) 🤦 Ale my planujemy w przyszłym roku się wybudować jeśli fundusze nam pozwolą, i chcemy na razie szybko zrobić w tym domu kuchnie, łazienkę i salon, i od razu się tam wprowadzać, bo już rogów przy niej dostajemy 😑
 
reklama
Do góry