reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej dziewuszki.
Potrzebuje porady (w międzyczasie czytam wszystko co naskrobałyście od rana 🙈).
Robiłam bete w sobotę i poniedziałek. Wizytę mam w czwartek. Robić bete znow sobota-poniedziałek?
 
reklama
Hej dziewuszki.
Potrzebuje porady (w międzyczasie czytam wszystko co naskrobałyście od rana 🙈).
Robiłam bete w sobotę i poniedziałek. Wizytę mam w czwartek. Robić bete znow sobota-poniedziałek?
Jeżeli przyrost wyszedł ok to bym nie robiła😉 ja w ogóle nawet na początku ciąży nie robiłam😊
 
Odór mięsa jest nie do zniesienia, ale też różne smaki mi nie pasują które wcześniej były okej. A jak jest u was?
Mnie ciągnie do zdrowych rzeczy (tak dla odmiany [emoji23] ) już dawno tyle warzyw nie jadłam, chyba mi witamin brakuje... i nie ciągnie mnie do słodyczy, a zawsze wchłaniałam w dużych ilościach... Nie pamiętam jak było poprzednim razem, ale chyba normalnie jadłam [emoji848]
 
Cały dzień jadłam chleb z dżemem truskawkowym. Tylko to wchodziło dzisiaj. Ale o 17 wymyśliłam sobie ziemniaczki puree z marchewka z groszkiem 😂 No i ugotowałam !! 😂 także brzuch pełny. Ale czuje wciąż taki niedosyt jedzenia. Nie jem mięsa teraz bo śmierdzi wiec jakby co chwile czuje głód. No ale czuje tez mdłości i weź tu człowieku ciesz się ciążą 😂

ja też mam fazę na dżem. z omletem, bułką, obojętne 😁 jezu dlaczego nie mogę mieć fazy na brokuły. dziś zjadłam uwaga: jogurt orzechowy, croissanta z malinami, pad thaia, 2 pomarańcze i kinder bueno. tak, prawie wszystko jest słodkie :/
 
Cały dzień jadłam chleb z dżemem truskawkowym. Tylko to wchodziło dzisiaj. Ale o 17 wymyśliłam sobie ziemniaczki puree z marchewka z groszkiem 😂 No i ugotowałam !! 😂 także brzuch pełny. Ale czuje wciąż taki niedosyt jedzenia. Nie jem mięsa teraz bo śmierdzi wiec jakby co chwile czuje głód. No ale czuje tez mdłości i weź tu człowieku ciesz się ciążą 😂
Ja nie wiem co to dzisiaj się dzieje, ale z kim nie rozmawiam, to każdy na obiad puree 😂 Ja oczywiście też 🙈
 
reklama
Do góry