reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Witam witam. I ja dołączam do czerwcowych mam.. Termin na 14 czerwca. Ogólnie myślałam naiwnie, że ciąża to takie nic. Jakoś się przeżyje. Niestety rzeczywistość okazała się mało kolorowa. Mdłości mam tak ogromne, że nie mogę znieść nawet zapachu swojej skóry. Męcze się od rana do nocy. Najgorsze są jednak kosmetyki. Macie jakieś sprawdzone żele do mycia ciała, antyperspiranty itp. - bez zapachu?
Mam to samo 🤮 Mój się ze mnie śmieje, że narzekam nawet na to, jaki moja skóra ma zapach 😂 Miałam swój ulubiony naturalny antyperspirant, piękny zapach, a teraz jak tylko go poczuję, to 🤮 Nawet moja psina, która zawsze mi pachniała takim szczeniaczkiem, teraz mi capi 😂 Też szukam jakiegoś antyperspirantu, który nie "cuchnie", może jakiś się znajdzie w końcu 🙊
 
reklama
Mam to samo [emoji2961] Mój się ze mnie śmieje, że narzekam nawet na to, jaki moja skóra ma zapach [emoji23] Miałam swój ulubiony naturalny antyperspirant, piękny zapach, a teraz jak tylko go poczuję, to [emoji2961] Nawet moja psina, która zawsze mi pachniała takim szczeniaczkiem, teraz mi capi [emoji23] Też szukam jakiegoś antyperspirantu, który nie "cuchnie", może jakiś się znajdzie w końcu [emoji87]
Niestety to wina super ciążowego węchu ;) pamiętam jak w pierwszej ciąży chyba z miesiąc nie mogłam do kuchni wejść, ale na szczęście środki czystości mi pasowały, więc tak latałam między kuchnią, a łazienką (na szczęście było blisko) w kuchni robiło mi się niedobrze, w łazience mi przechodzilo [emoji23]
 
Trzymajcie mnie bo zabije mojego 😂 Kupilam sobie na kolację serek topiony śmietankowy, na bułeczke z ketchupem mialam smaka. Wychodzę spod prysznica a tu caly ten serek jest juz na jego kanapkach oblozony ogórkiem kiszonym 🤢 Smierdzi mi tak ze zaraz oszaleje 😬😬😬 Tala bzdura a jestem taka zła 😬
😂😂😂 Ja ostatnio miałam MEGA ochotę na zupę ogórkową, w końcu wysłałam mojego po kiszone ogórki i zjadłam chyba z 5 na raz. Jak mnie za chwilę zmuliło, tak do dzisiaj nie mogę patrzeć na ogórki kiszone 🤮 całkowicie rozumiem Twoje oburzenie, ja mojemu dzisiaj powiedziałam, że nie wie jak ze mną wytrzymuje, a on na to "gdyby nie to, że tak bardzo Cię kocham, i nosisz pod sercem moją dzidzię, to byłbym mega zły"... No kochany 🥰 A dosłownie 5 sekund wcześniej miałam ochotę go zabić 😂
 
Trzymajcie mnie bo zabije mojego 😂 Kupilam sobie na kolację serek topiony śmietankowy, na bułeczke z ketchupem mialam smaka. Wychodzę spod prysznica a tu caly ten serek jest juz na jego kanapkach oblozony ogórkiem kiszonym 🤢 Smierdzi mi tak ze zaraz oszaleje 😬😬😬 Tala bzdura a jestem taka zła 😬
Hormony. Ja dziś płakałam bo mój mnie nie wysłuchał tylko wszedł do łazienki a ja mówiłam wtedy do niego. 😂😂😂
 
Trzymajcie mnie bo zabije mojego 😂 Kupilam sobie na kolację serek topiony śmietankowy, na bułeczke z ketchupem mialam smaka. Wychodzę spod prysznica a tu caly ten serek jest juz na jego kanapkach oblozony ogórkiem kiszonym 🤢 Smierdzi mi tak ze zaraz oszaleje 😬😬😬 Tala bzdura a jestem taka zła 😬

Ale czekaj, serek topiony z keczupem?😀
 
reklama
😂😂😂 Ja ostatnio miałam MEGA ochotę na zupę ogórkową, w końcu wysłałam mojego po kiszone ogórki i zjadłam chyba z 5 na raz. Jak mnie za chwilę zmuliło, tak do dzisiaj nie mogę patrzeć na ogórki kiszone 🤮 całkowicie rozumiem Twoje oburzenie, ja mojemu dzisiaj powiedziałam, że nie wie jak ze mną wytrzymuje, a on na to "gdyby nie to, że tak bardzo Cię kocham, i nosisz pod sercem moją dzidzię, to byłbym mega zły"... No kochany 🥰 A dosłownie 5 sekund wcześniej miałam ochotę go zabić 😂
Nooo kochani sa czasem ❤
Mój ostatnio mi powiedział że tak to wkurzam, ale kocha mnie tak ze dałby mi wszystko co chce ❤
No to chcialam jechac na hamburgera 😎😂
 
Do góry