reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
ja też mam fazę na dżem. z omletem, bułką, obojętne 😁 jezu dlaczego nie mogę mieć fazy na brokuły. dziś zjadłam uwaga: jogurt orzechowy, croissanta z malinami, pad thaia, 2 pomarańcze i kinder bueno. tak, prawie wszystko jest słodkie :/
Jak już piszemy jadłospis to proszę z dziś: rano kanapki z ogórkiem, później wędzony karmazyn, wieczorem kanapki z ogórkiem i dwa lody ❤
 
Jeśli dobrze przyrasta to ja bym nie robiła. Zrobiłam tylko 2 razy w odstępie 2 dni też w sobotę i w poniedziałek i dzisiaj byłam u lekarza, więcej nie robię.
Hej dziewuszki.
Potrzebuje porady (w międzyczasie czytam wszystko co naskrobałyście od rana [emoji85]).
Robiłam bete w sobotę i poniedziałek. Wizytę mam w czwartek. Robić bete znow sobota-poniedziałek?
 
Pizza hawajska.. zawsze lubiłam jak zamawiałam taka właśnie „polską” pizze z pizzerii. Ale jak idę do włoskiej restauracji to musi być koniecznie z pomidorkami cherry i rukola 😍❤❤❤

Z nie-wloskich pizz na dowoz zawsze bierzemy hawajska, mimo ze normalnie nie jemy wedlin, ale jakos ta hawajska to no nie wiem, zaskakujaco cudowne polaczenie 🤣

a z takich wloskich, neapolitanskich najbardziej lubie klasyczna margherite 😍
 
reklama
Do góry