reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja w ogóle nie gotuje 😉 nie dam rady tych zapachow. Lodówki już 2 tyg nie otwierałam 😅 obiady zamawiamy danie dnia jakieś. Śniadania robi mój. Synek sam wybiera co chce zjeść z lodówki i często już sobie kanapkę sam szykuje. A ja zawsze uwielbiałam gotować 😍 pięć ciasta. Często cos wymyślałam. Mój nawet kupił mi TM i wtedy to już w ogóle się spełniałam a teraz mam problem kanapkę zrobić. Ale wiem że w drugim trymestrze będzie lepiej i tak też pocieszam mojego. Który jest bardzo wyrozumiały, bo widzi jak męczą mnie wymioty jak słabo wyglądam i chociaż tak dużo pracuje to stara mi się pomagać i dbać o nas.
Ja dzisiaj na kolację pizzę hawajska zamówiłam 🙈 ale ja jej nigdy nie lubiłam 🤦 trudno dziecko chce to się poświęcę i zjem 😁 bynajmniej później zwymiotuje haha😅ale co to za różnica czy kanapka czy pizza 😉
Ja muszę gotować ale potem nie mam ochoty jeść albo dziubne jak wrobelek 😂
Zjadłabym jakis obiad taki domowy z baru mlecznego ale wszystko do wszystkiego dają cebulę 😂😂😂
 
Mam inhalator. Jutro rano wypróbuje inhalacje.. Syropu dla ciężarnych nie mam. Dzis na teleporadzie lekarz stwierdził ze jeszcze nic nie włączamy. Mam zostawic domowe sposoby i te tabletki do ssania kupić. Mam, zabrałam juz 5, czyli maksyma lnie na cały dzień :( może jutro będzie lepiej.. P. S. Przeczytalam Wszystkie symptomy covid ale nic innego nie pasuje wiec mam nadzieje ze to zwykła infekcja gardła 😓
 
Witam witam. I ja dołączam do czerwcowych mam.. Termin na 14 czerwca. Ogólnie myślałam naiwnie, że ciąża to takie nic. Jakoś się przeżyje. Niestety rzeczywistość okazała się mało kolorowa. Mdłości mam tak ogromne, że nie mogę znieść nawet zapachu swojej skóry. Męcze się od rana do nocy. Najgorsze są jednak kosmetyki. Macie jakieś sprawdzone żele do mycia ciała, antyperspiranty itp. - bez zapachu?
 
Ja w ogóle nie gotuje 😉 nie dam rady tych zapachow. Lodówki już 2 tyg nie otwierałam 😅 obiady zamawiamy danie dnia jakieś. Śniadania robi mój. Synek sam wybiera co chce zjeść z lodówki i często już sobie kanapkę sam szykuje. A ja zawsze uwielbiałam gotować 😍 pięć ciasta. Często cos wymyślałam. Mój nawet kupił mi TM i wtedy to już w ogóle się spełniałam a teraz mam problem kanapkę zrobić. Ale wiem że w drugim trymestrze będzie lepiej i tak też pocieszam mojego. Który jest bardzo wyrozumiały, bo widzi jak męczą mnie wymioty jak słabo wyglądam i chociaż tak dużo pracuje to stara mi się pomagać i dbać o nas.
Ja dzisiaj na kolację pizzę hawajska zamówiłam 🙈 ale ja jej nigdy nie lubiłam 🤦 trudno dziecko chce to się poświęcę i zjem 😁 bynajmniej później zwymiotuje haha😅ale co to za różnica czy kanapka czy pizza 😉
Pizza hawajska.. zawsze lubiłam jak zamawiałam taka właśnie „polską” pizze z pizzerii. Ale jak idę do włoskiej restauracji to musi być koniecznie z pomidorkami cherry i rukola 😍❤️❤️❤️
 
Witaj ! ten sam termin mamy :)

niestety nie pomogę za bardzo z lekami, nie wiem jeszcze co można w ciąży stosować

może spróbuj jeszcze naparu z imbiru?

Hej, pierwszy raz tu jestem. Nadrobię czytanie :) ciąża potwierdzona :) termin na 8 czerwiec. Piszę do was z pytaniem bo trzeci raz wraca mi bol gardla i kaszel w ciagu 2tyg. Juz wypróbowalam chyba wszystkie domowe sposoby syrop z z cebuli, sól z wodą do płukania, mleko z masłem i miodem. Od dziś mam tez tabletki do ssania dla ciężarnych z apteki(zalecenie lekarza) i dalej drapie :( czy wiecie co jeszcze mogę wypróbować?? Help
 
Laski, przecież to nie są ciążowe brzuchy, jedynie wzdęcia, zaparcia i zatrzymanie wody [emoji6][emoji854]
Ale brzuszki macie piękne, dla mnie to szok, że tak szybko już tak widać. U mnie jest tak jak wcześniej, jak wciągnę to jest płaski [emoji14]
dzisiaj zrobiłam pierwsze zlecone badania, prywatnie wyniosło mnie to 280 zł, do tego jeszcze grupa krwi, którą już mam zrobioną więc ok. 40 zł mniej
ciekawa jestem jak wygląda kolejny pakiet badań, czy kojarzy ktoś z doświadczenia z poprzedniej ciąży?

Co do Bety nie wiedziałam, że mogą być różne ceny, ja płaciłam ponad 40 zł w Diagnostyce.
Na szczeście mam pod domem laboratorium i żadnych kolejek tu nie ma, więc łatwiej znieść ten wydatek
Współczuję Wam tych kolejek i wyczekiwania z samego rana
 
Witam witam. I ja dołączam do czerwcowych mam.. Termin na 14 czerwca. Ogólnie myślałam naiwnie, że ciąża to takie nic. Jakoś się przeżyje. Niestety rzeczywistość okazała się mało kolorowa. Mdłości mam tak ogromne, że nie mogę znieść nawet zapachu swojej skóry. Męcze się od rana do nocy. Najgorsze są jednak kosmetyki. Macie jakieś sprawdzone żele do mycia ciała, antyperspiranty itp. - bez zapachu?
Witaj.Niestety bezzapachowych nie znam. Ale żel pod prysznic mojego mnie doprowadza do szalu. Zakazalam się nim myć 😂
 
reklama
U mnie to najgorzej kiełbasa [emoji16] jakakolwiek, ale jak tylko otwieram lodówkę i ja poczuje, to od razu zamykam i tyle z mojego jedzenia. Podziwiam, że jecie ogórki [emoji1] ja już od czytania słowa "ogorek" mam odruch wiadomo jaki [emoji1787] dziś zjadłam mc donald[emoji2368][emoji2356] wiem, mało to zdrowe, ale tak ostatni raz, bo czuje że fala mdłości się zwiększa z dnia na dzień, także pewnie niedługo nie będzie na nic apetytu. Dziewczyny, damy radę, czego się nie robi dla tego Maluszka, który siedzi sobie grzecznie pod naszym sercem i czeka, kiedy wreszcie upłynie te 9 miesięcy :)
 
Do góry