reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Startowałam z wagą 48kg, dziś już jestem 5kg do przodu [emoji23] wczoraj przyjaciółka przyjechała i jej powiedziałam o ciąży to powiedziała że mój brzuch wygląda na 5 miesiąc [emoji23][emoji23][emoji23] w pracy klienci też mi gratulują powiększenia się rodziny także tak [emoji14]

Ja za betę płaciłam 33 plus 5 za pobranie o ile się nie mylę [emoji846]

Jejku dziewczyny jeszcze 5h do wizyty [emoji44] mam stres milion [emoji24] ogarnijcie mnie [emoji23]
 
Startowałam z wagą 48kg, dziś już jestem 5kg do przodu [emoji23] wczoraj przyjaciółka przyjechała i jej powiedziałam o ciąży to powiedziała że mój brzuch wygląda na 5 miesiąc [emoji23][emoji23][emoji23] w pracy klienci też mi gratulują powiększenia się rodziny także tak [emoji14]

Ja za betę płaciłam 33 plus 5 za pobranie o ile się nie mylę [emoji846]

Jejku dziewczyny jeszcze 5h do wizyty [emoji44] mam stres milion [emoji24] ogarnijcie mnie [emoji23]
Mi właśnie waga stoi w miejscu, ale brzuch na wieczor puchnie. A który u ciebie tydzien?
 
Ja wczoraj w pracy powiedziałam o ciąży. Reakcja szefostwa że tak powiem.. oschła. Szefowa kompletnie NIC nie powiedziała. Popatrzyła tylko na kierowniczkę. Kierowniczka na chwilę zaniemówiła, a po chwili pogratulowała, ale nie oderwała przy tym oka od monitora i na tym rozmowa siŕ skończyła. Za to koleżanki w pracy fajnie zareagowały, nie kryly oburzenia zachowaniem szefowej. Dziś szefowa bez okazji przyniosła sernik do pracy, może w taki sposób chce oczyścic atmosferę. Ale cel osiągniety, w przyszły tyg idę juz na pracę zdalną :D
Ja od środy pracuję po 6h, bo też powiedziałam w pracy :)
 
Startowałam z wagą 48kg, dziś już jestem 5kg do przodu [emoji23] wczoraj przyjaciółka przyjechała i jej powiedziałam o ciąży to powiedziała że mój brzuch wygląda na 5 miesiąc [emoji23][emoji23][emoji23] w pracy klienci też mi gratulują powiększenia się rodziny także tak [emoji14]

Ja za betę płaciłam 33 plus 5 za pobranie o ile się nie mylę [emoji846]

Jejku dziewczyny jeszcze 5h do wizyty [emoji44] mam stres milion [emoji24] ogarnijcie mnie [emoji23]
Pokaz ten brzuch, bo az sie wierzyc nie chce 😂 ja startowalam z 49, juz mam 51,5 hahahaha ale brzuch tylko jak przed okresem 😜
 
reklama
Ja ważę 52, ale po jedzeniu tak mi wywala brzuch, że wyglądam na 5 miesiąc. A w pracy chciałam dopiero mówić koło grudnia, dlatego jak wstaję sprzed biurka mocno muszę wciągnąć brzuch. Muszę sobie jakieś luźne swetry kupić...
Co do płci, jestem przekonana, że chłopiec, wszystkie znaki na to wskazują. Ale zastanawiam się, czy chce znać, może przy porodzie niespodzianka??
Dla dziewczynki imię podoba mi się Irena, ale mąż by się nigdy nie zgodził...
 
Do góry