reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hmm czyli nie ma reguły ;) wszystko w genach pewnie zapisane. Masz dobre geny brzuszek pozniej wybije i pewnie mniej rozstępów z tego będzie, a jeśli nie ma się tyle szczęscia to pozostaje się tylko z tym pogodzić ;)
Czy ja wiem, trudno ocenić bo ja jestem jedynaczką. Co do rozstępów, to po ciąży jak brzuch trochę zszedł to byłam załamana rozstępami a teraz po nich śladu nie ma . Ale smarowalam od początku w zasadzie brzuch i uda oliwką, a po maselm do ujedrniania po porodzie Ziaji. Myślę, że już sam masaż skóry dobrze na to wpływał. A może faktycznie tak mam ...
Startowałam z wagą 48kg, dziś już jestem 5kg do przodu [emoji23] wczoraj przyjaciółka przyjechała i jej powiedziałam o ciąży to powiedziała że mój brzuch wygląda na 5 miesiąc [emoji23][emoji23][emoji23] w pracy klienci też mi gratulują powiększenia się rodziny także tak [emoji14]

Ja za betę płaciłam 33 plus 5 za pobranie o ile się nie mylę [emoji846]

Jejku dziewczyny jeszcze 5h do wizyty [emoji44] mam stres milion [emoji24] ogarnijcie mnie [emoji23]
Spokojnie, nerwy nie pomogą a wręcz szkodzą :)
Dziewczyny trzymajcie kciuki. Za 50 min wizyta 😱😱 mam stresa i nadzieję że będzie wszystko dobrze
Daj znać po wizycie, będzie dobrze
 
Pokaz ten brzuch, bo az sie wierzyc nie chce [emoji23] ja startowalam z 49, juz mam 51,5 hahahaha ale brzuch tylko jak przed okresem [emoji12]
Tu zdjęcie z niedzieli [emoji23] a jak próbuję wciągnąć to suwnic niestety nie dzieje [emoji23]
IMG_20201025_202715.jpeg
 
reklama
Do góry