reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

W drugiej ciąży też było szybki widać u mnie brzuch, w 12 tyg już ładnie był zaokrąglony.

A to Twoja pierwsza ciąża? Przepraszam jeśli już pisałaś a ja nie ogarnęłam tego.
Ja w drugiej zanim się dowiedziałam, że w ciąży jestem to też mnie wywalało i dziwiłam się dlaczego spodni nie mogę dopiąć 😂 ja do tego po drugiej ciąży schudłam mocno i jak startowałam z wagi 62 kg tak teraz startuje z 55 kg i raczej długo brzucha nie ukryje 🙈
Tak, to moja pierwsza ciąża. Startuję z wagą 50kg. Podobno przy niskiej wadze szybciej się brzuszek uwydatnia. Ale myślałam, że mam lepsze mięśnie brzucha...
 
reklama
My dla dziewczynek opcji mamy dużo... Blanka, Lena, Antosia, Pola, Nina, Mela. Z chlopcami gorzej, bo mi od zawsze marzył się Aleksander albo Antoś, ale małych Olków jest już 3 w bardzo bliskiej rodzinie mojego K., a Antek to jego chrzesniak 🙈🙈 wiec zostaje nam Julian, albo Staś po dziadku. Podobał mi się Tymek, ale rok temu siostra tak nazwała synka i dupa. A ja z tych co nie lubią jak sie powtarzają...
no i już wiem dlaczego niektorzy nie mowia o swoich wyborach az do momentu narodzin. Ile ja sie juz nasluchalam, ze brzydkie, ze sie nie podobaja. Dobrze ze ja w sekunde umiem sprowadzic ludzi do parteru 😂😂
A co do przeczuc... teraz nie mam. W pierwszej ciazy bylam pewna, ze dziewczynka, ale nie bylo dane nam jej poznac. A teraz po cichu licze na dziewczynke, ale mysle, ze nic z tego nie bedzie 😜
 
Tak, to moja pierwsza ciąża. Startuję z wagą 50kg. Podobno przy niskiej wadze szybciej się brzuszek uwydatnia. Ale myślałam, że mam lepsze mięśnie brzucha...
To Ty kruszyna jesteś! No tak, może być widać wcześniej. Chociaż ja w pierwszej też byłam szczupła, i brzuch mi wybiło koło 22 tygodnia a wcześniej nikt nie wiedział z otoczenia, że w ciąży byłam. Nie było widać.
 
To Ty kruszyna jesteś! No tak, może być widać wcześniej. Chociaż ja w pierwszej też byłam szczupła, i brzuch mi wybiło koło 22 tygodnia a wcześniej nikt nie wiedział z otoczenia, że w ciąży byłam. Nie było widać.
Hmm czyli nie ma reguły ;) wszystko w genach pewnie zapisane. Masz dobre geny brzuszek pozniej wybije i pewnie mniej rozstępów z tego będzie, a jeśli nie ma się tyle szczęscia to pozostaje się tylko z tym pogodzić ;)
 
reklama
Do góry