reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja ważę 52, ale po jedzeniu tak mi wywala brzuch, że wyglądam na 5 miesiąc. A w pracy chciałam dopiero mówić koło grudnia, dlatego jak wstaję sprzed biurka mocno muszę wciągnąć brzuch. Muszę sobie jakieś luźne swetry kupić...
Co do płci, jestem przekonana, że chłopiec, wszystkie znaki na to wskazują. Ale zastanawiam się, czy chce znać, może przy porodzie niespodzianka??
Dla dziewczynki imię podoba mi się Irena, ale mąż by się nigdy nie zgodził...
A jakie znaki na chłopca wskazują?
 
Dziewczyny wiem, że nie powinnam się zastanawiać nad tyzm, ale czy Wy przy pęcherzyku około 7mm też nie widzialyscie jeszcze zarodka?
Hej dziewczyny więc tak, dzisiaj byłam na wizycie, wg om 6tc1d ale ciąza jest młodsza bo owu była w 20 dc. Na razie widać tylko pecherzyk 6,9 mm kolejna wizyta za dwa tygodnie i kilka dni. Progesteron 19 wg lekarza jest dobry także nic nie dostałam, także czekamy :)
 
reklama
Do góry