reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny, faktycznie jesteście bardzo produktywne :) jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa. Mimo , że to kolejna ciąża zawsze jakieś obawy są, zwłaszcza w tej nieciekawej sytuacji w Polsce :/ Jeśli chodzi o przeczucia co do płci to przy żadnej ciąży tego nie miałam. A że bardzo chciałam córkę to każdy syn z początku był nazywany w brzuszku damskim imieniem. Dopiero po badaniu połówkowym musiałam się przestawić na chłopięce imię :D teraz staram się już nie nastawiać, choć przyznam , że miło by było mieć w końcu jakąś kobietę w domu , z 5 facetami mogę zwariować :D
 
reklama
Aktualne? :)

Ja dziś przed 16 weszłam na rowerek, po 3 minutach zaczełam kaszlec jak wariatka (mam to przeziebienie nadal) i tak sie rozkaszlałam, że ledwo do toalety dobiegłam. I już w niej zostałam na ponad 45 minut. I łapnęło mnie coś ala rwa kulszowa, miałam tak po pierwszej ciazy. Az sie boje, ze bedzie tak coraz czesciej od dzwigania małego :(
Oj biedna :( masakra, co te mdłości robią z człowiekiem. Wniosek z tego taki, że nie ma co ćwiczyć 🤣🤣🤣

Cześć dziewczyny, faktycznie jesteście bardzo produktywne :) jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa. Mimo , że to kolejna ciąża zawsze jakieś obawy są, zwłaszcza w tej nieciekawej sytuacji w Polsce :/ Jeśli chodzi o przeczucia co do płci to przy żadnej ciąży tego nie miałam. A że bardzo chciałam córkę to każdy syn z początku był nazywany w brzuszku damskim imieniem. Dopiero po badaniu połówkowym musiałam się przestawić na chłopięce imię :D teraz staram się już nie nastawiać, choć przyznam , że miło by było mieć w końcu jakąś kobietę w domu , z 5 facetami mogę zwariować :D
Wow, 5 facetów to już hardcore :D
 
Pewnie że przygarniemy :) witamy i zapraszamy :)


Fajna sprawa. Też myślałam nad tym segregatorem kiedyś, ale stwierdziłam że ja robię tyle badań, że bym tam nie pomoescila :p dlatego miałam zwykły segregator z wynikami po prostu, z którego moja gin się śmiała ze to mój nieodłączny atrybut :p
Właśnie jest bardzoooo dużo miejsca ; ) przegródki na badania od różnych specjalistów, usg różne, hospitalizacje...
 
reklama
Na ten brzuch i poprzednio na brzuch mówiłam Julia, aż dostalam z genomedu wyniki okolo 12 tygodnia i czar prysł. Bylam tak obrazona na Julię, która jest chlopcem, ze powiedzialam, zeby sam sobie chlopiec wybral imie, bo jakiekolwiek nie bedzie, bedzie bleh, bo chlopcy nie nosza ladnych imion. W ten oto sposob imie wybral mąż, który zreszta tez marzył o Julii :p
 
Do góry