reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny czy Wy też mialyscie biegunkę na poczatku ? Ja już 3 dzień mam :( to przez hormony myślicie ?
Może tak być choć ja osobiście nie miałam, ja nawet przy poprzednich dwóch ciążach nie wymiotowałam, no przy ostatniej nie raz ściskałam toaletę ale nic się nie wydarzyło.
 
Hej kobietki. Ja kolejna wizyte u lekarza mam 30tego w piatek juz sie doczekac nie moge...bylam na wizycie 14.10 ale bylo widac tylko pecherzyk ciazowy teraz mam nadzieje ze juz zobaczę zarodek i serduszko. Teraz mam 6+4. Ogolnie to mdli mnie codziennie mam metaliczny posmak w ustach slinotok taki ze szok...i ciagle bym spała...szczegolnie po jedzeniu...😂😘
 
Tak wpadka. Od dawna sprawiala problemy wychowawcze. Nie oszczedzala się imprezowala paliła nie spala jak należy. Zero odpowiedzialności. Teraz raz na 2 miesiace wpadnie na cmentarz pokazac jak to teskni za swoim synkiem... A mnie krew zalewa ze zlosci... Ona ma juz nowego faceta i mieszka z nim i pozbyli się problemu. Takie mamy odczucia
To jest tak bardzo smutne...😭😭
 
reklama
Boże ja narazie nie wiem co to znaczy. Moja mama miala ogromny problem z wymiotami i nudnosciami. Twierdzi, ze jedyne co jej pomagało to gryzienie skórki od chleba albo ssanie plasterka cytryny 😂

Ja jestem obecnie obrażona na moją mamę :p Ona przechodziła ciąże bardzo dobrze, jedynie była śpiąca w drugiej. No i jak ja wspominam, że się źle czuję, to jej reakcja jest "Ale, że dlaczego? Chora jesteś?" "Nie mamo, po prostu ciążowe dolegliwości" "Ale żeby aż się do lóżka kłaść?!"
Nie wiem w jakim ona świecie żyje, że jest zdziwiona, że kobieta w ciąży ma mdłości :D

Wg usg 6+5 zaś wg OM 7+0. Na szczęście ta babka podała mi konkretne nazwisko. Opinie ma bardzo dobre jeśli chodzi o ciąże wysokiego ryzyka. Tylko wizyta dużo kosztuje 😕
Pisałaś, że byłaś w LUX Med, masz u nich pakiet? Bo ja mam i oni mi zwracają 70% za wizyty poza LUx Med - tzw Swoboda leczenia. Ja chodzę prywatnie do ginekologa i im faktury wysyłam.

Ja w pracy jeszcze nie powiedziałam, a mam jedną dziewczynę, która bardzo mocno twierdzi, że dzieci nie chce mieć (41 lat). No i dzisiaj mówiła, że w jej otoczeniu same ciężarówki, że tylko te obsrańce się rodzą, co za kobiety chcą wydawać na świat bachory...Ech, a ja tu zaraz bombę zrzucę :D
 
Do góry