reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2021

Witam was, nie wiem czy dam radę nadrobić, bo mega dużo piszecie [emoji16]
Ja dzisiaj po wizycie, jest już serduszko, dzidziuś ma 8.4mm [emoji3059] następna wizyta za 3 tyg

Gratulacje ❤️😍
Hej dziewczyny. Ja dziś byłam w laboratorium zrobić wyniki, kosztowały sporo bo 265zl... I czekałam w kolejce przed labo godzinę, nawet nie było gdzie usiąść 🤦 później jeszcze 30min w środku.wrocilam do domu zmęczona jakbym przebiegła maraton 🤦 ale w nagrodę kupiłam bułeczkę warzywna i babeczkę z malinami z ulubionej cukierni😍 dzisiaj odczuwam gule w gardle i brzuch nie swój ale bez większych mdłości i jeszcze nie wymiotowałam 😁😁😁 juuupiii i pije wodę na zapas 😉
Załączam Wam zdj z 7+0 i 7+4. Zobaczcie jak nasze fasolki szybko rosną 😍💓

Pięknie 😍❤️
Dziewczyny, wiem że ta sytuacja z wczorajszym trybunałem jest dla nas bardzo ciężka i powinno się o tym mówić, ale może w naszej sytuacji dajmy trochę luzu. Wiem że łatwo się mówi, ale stres nam w niczym nie pomoże a i tak każda z nas chyba wystarczająco przeżywa w sobie co się dzieje żeby jeszcze dokładać nerwów. Mój jak coś czyta i wyklina pod nosem a pytam co się dzieje to w kółko mi powtarza: bądź spokojna, nie denerwuj się bo fasolka potrzebuje Twojej stabilizacji a internet to głupoty i zło. Ma rację, mój gin też powtarza że kobieta w ciąży powinna być odcięta od świata bo za dużo czytamy i stresujemy się niepotrzebnie [emoji846]
Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi i nikogo nie uraze [emoji3531]
Mój tez wczoraj się zdenerwowal, ze czytam i się stresuje, ale mnie rozumie. Łatwo komus powiedzieć : „nie stresuj się”, jeszcze w takiej sytuacji ! Ale naprawdę postarajmy się jednak może utrzymać pozytywną atmosferę chociaż na tym forum, bo internet i w ogóle wszystkie media, są tak przesycone tym całym złem... nie ucieknie się od tego, ale dobrze by było mieć chociaż tutaj taką bezpieczną, spokojną przystań...
Dziewczyny ostatecznie się z Wami żegnam, serduszko niestety już nie bije..

Wam życzę nudnych ciąż bez mdłości i innych dolegliwości, zdrowych maluszków i jak najmniej stresów związanych z obecną sytuacją w kraju. Trzymacjcie się[emoji173]

Nie wiem jak wyrazić to, jak bardzo Ci współczuje i jak mi przykro z tego powodu 😞 Trzymaj się kochana, myślami jesteśmy z Tobą ! ❤️❤️
 
reklama
Dziewczyny ostatecznie się z Wami żegnam, serduszko niestety już nie bije..

Wam życzę nudnych ciąż bez mdłości i innych dolegliwości, zdrowych maluszków i jak najmniej stresów związanych z obecną sytuacją w kraju. Trzymacjcie się[emoji173]
Bardzo mi przykro, wiem co to znaczy, łączę się z Tobą w bólu 😔 Trzymaj się... ❤️
 
Bardzo mi przykro @joszka 😔 łączę się z wami w bólu..

Dziewczyny jest bardzo dużo stron i nie wiem czy padło już pytanie o testy genetyczne (póki jeszcze nie zabronili nam ich robić...) - czy i na jakie się decydujecie? PAPPA czy Nifty? Macie jakieś doświadczenia?
Pytam, ponieważ jestem już 10+0 i najwyższy czas zrobić research.
 
Ja ponawiam swoje pytanko. Zanim będzie wizyta u lekarza. Dzis 5+2 wedlug OM. Do lekarza planuje środa, czwartek. W pon z rana chce zrobic bete czy coś jeszcze powinnam?
 
reklama
Bardzo mi przykro! Wiem co czujesz! Dasz radę, bądź silna! Jakbyś czegoś potrzebowała to pisz [emoji26]
Dziewczyny ostatecznie się z Wami żegnam, serduszko niestety już nie bije..

Wam życzę nudnych ciąż bez mdłości i innych dolegliwości, zdrowych maluszków i jak najmniej stresów związanych z obecną sytuacją w kraju. Trzymacjcie się[emoji173]
Ja na pewno usg i pappa. A nad nifty myślę w związku z tą sytuacją.
Bardzo mi przykro @joszka [emoji17] łączę się z wami w bólu..

Dziewczyny jest bardzo dużo stron i nie wiem czy padło już pytanie o testy genetyczne (póki jeszcze nie zabronili nam ich robić...) - czy i na jakie się decydujecie? PAPPA czy Nifty? Macie jakieś doświadczenia?
Pytam, ponieważ jestem już 10+0 i najwyższy czas zrobić research.
 
Do góry