reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Witam was, nie wiem czy dam radę nadrobić, bo mega dużo piszecie [emoji16]
Ja dzisiaj po wizycie, jest już serduszko, dzidziuś ma 8.4mm [emoji3059] następna wizyta za 3 tyg

Gratulacje ❤️😍
Hej dziewczyny. Ja dziś byłam w laboratorium zrobić wyniki, kosztowały sporo bo 265zl... I czekałam w kolejce przed labo godzinę, nawet nie było gdzie usiąść 🤦 później jeszcze 30min w środku.wrocilam do domu zmęczona jakbym przebiegła maraton 🤦 ale w nagrodę kupiłam bułeczkę warzywna i babeczkę z malinami z ulubionej cukierni😍 dzisiaj odczuwam gule w gardle i brzuch nie swój ale bez większych mdłości i jeszcze nie wymiotowałam 😁😁😁 juuupiii i pije wodę na zapas 😉
Załączam Wam zdj z 7+0 i 7+4. Zobaczcie jak nasze fasolki szybko rosną 😍💓

Pięknie 😍❤️
Dziewczyny, wiem że ta sytuacja z wczorajszym trybunałem jest dla nas bardzo ciężka i powinno się o tym mówić, ale może w naszej sytuacji dajmy trochę luzu. Wiem że łatwo się mówi, ale stres nam w niczym nie pomoże a i tak każda z nas chyba wystarczająco przeżywa w sobie co się dzieje żeby jeszcze dokładać nerwów. Mój jak coś czyta i wyklina pod nosem a pytam co się dzieje to w kółko mi powtarza: bądź spokojna, nie denerwuj się bo fasolka potrzebuje Twojej stabilizacji a internet to głupoty i zło. Ma rację, mój gin też powtarza że kobieta w ciąży powinna być odcięta od świata bo za dużo czytamy i stresujemy się niepotrzebnie [emoji846]
Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi i nikogo nie uraze [emoji3531]
Mój tez wczoraj się zdenerwowal, ze czytam i się stresuje, ale mnie rozumie. Łatwo komus powiedzieć : „nie stresuj się”, jeszcze w takiej sytuacji ! Ale naprawdę postarajmy się jednak może utrzymać pozytywną atmosferę chociaż na tym forum, bo internet i w ogóle wszystkie media, są tak przesycone tym całym złem... nie ucieknie się od tego, ale dobrze by było mieć chociaż tutaj taką bezpieczną, spokojną przystań...
Dziewczyny ostatecznie się z Wami żegnam, serduszko niestety już nie bije..

Wam życzę nudnych ciąż bez mdłości i innych dolegliwości, zdrowych maluszków i jak najmniej stresów związanych z obecną sytuacją w kraju. Trzymacjcie się[emoji173]

Nie wiem jak wyrazić to, jak bardzo Ci współczuje i jak mi przykro z tego powodu 😞 Trzymaj się kochana, myślami jesteśmy z Tobą ! ❤️❤️
 
reklama
Dziewczyny ostatecznie się z Wami żegnam, serduszko niestety już nie bije..

Wam życzę nudnych ciąż bez mdłości i innych dolegliwości, zdrowych maluszków i jak najmniej stresów związanych z obecną sytuacją w kraju. Trzymacjcie się[emoji173]
Bardzo mi przykro, wiem co to znaczy, łączę się z Tobą w bólu 😔 Trzymaj się... ❤️
 
Bardzo mi przykro @joszka 😔 łączę się z wami w bólu..

Dziewczyny jest bardzo dużo stron i nie wiem czy padło już pytanie o testy genetyczne (póki jeszcze nie zabronili nam ich robić...) - czy i na jakie się decydujecie? PAPPA czy Nifty? Macie jakieś doświadczenia?
Pytam, ponieważ jestem już 10+0 i najwyższy czas zrobić research.
 
Ja ponawiam swoje pytanko. Zanim będzie wizyta u lekarza. Dzis 5+2 wedlug OM. Do lekarza planuje środa, czwartek. W pon z rana chce zrobic bete czy coś jeszcze powinnam?
 
reklama
Bardzo mi przykro! Wiem co czujesz! Dasz radę, bądź silna! Jakbyś czegoś potrzebowała to pisz [emoji26]
Dziewczyny ostatecznie się z Wami żegnam, serduszko niestety już nie bije..

Wam życzę nudnych ciąż bez mdłości i innych dolegliwości, zdrowych maluszków i jak najmniej stresów związanych z obecną sytuacją w kraju. Trzymacjcie się[emoji173]
Ja na pewno usg i pappa. A nad nifty myślę w związku z tą sytuacją.
Bardzo mi przykro @joszka [emoji17] łączę się z wami w bólu..

Dziewczyny jest bardzo dużo stron i nie wiem czy padło już pytanie o testy genetyczne (póki jeszcze nie zabronili nam ich robić...) - czy i na jakie się decydujecie? PAPPA czy Nifty? Macie jakieś doświadczenia?
Pytam, ponieważ jestem już 10+0 i najwyższy czas zrobić research.
 
Do góry