reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Zw cala Polska w czerwonej?
Rząd ma ogłosić dziś nowe obostrzenia.:
Od soboty lokale gastronomiczne w całej Polsce będą zamknięte – informuje Wirtualna Polska. Możliwe będzie tylko zamówienie jedzenia na wynos.
Starsi będą mogli opuszczać dom tylko udając się do lekarza lub do sklepu, osoby w wieku do lat 16 w godzinach 9-15 na zewnątrz przebywać będą musiały w towarzystwie dorosłych.
Wszystkie obostrzenia mają planowo obowiązywać 2 tygodnie, ale w przypadku dalszego pogarszania się sytuacji epidemiologicznej mogą zostać przedłużone.
 
Rząd ma ogłosić dziś nowe obostrzenia.:
Od soboty lokale gastronomiczne w całej Polsce będą zamknięte – informuje Wirtualna Polska. Możliwe będzie tylko zamówienie jedzenia na wynos.
Starsi będą mogli opuszczać dom tylko udając się do lekarza lub do sklepu, osoby w wieku do lat 16 w godzinach 9-15 na zewnątrz przebywać będą musiały w towarzystwie dorosłych.
Wszystkie obostrzenia mają planowo obowiązywać 2 tygodnie, ale w przypadku dalszego pogarszania się sytuacji epidemiologicznej mogą zostać przedłużone.
Matko to donrze ze my robimy dziś darowiznę z babcia ktora ma 82 lata :/ byłyby jaja
 
Hej dziewczyny. Ja dziś byłam w laboratorium zrobić wyniki, kosztowały sporo bo 265zl... I czekałam w kolejce przed labo godzinę, nawet nie było gdzie usiąść 🤦 później jeszcze 30min w środku.wrocilam do domu zmęczona jakbym przebiegła maraton 🤦 ale w nagrodę kupiłam bułeczkę warzywna i babeczkę z malinami z ulubionej cukierni😍 dzisiaj odczuwam gule w gardle i brzuch nie swój ale bez większych mdłości i jeszcze nie wymiotowałam 😁😁😁 juuupiii i pije wodę na zapas 😉
Załączam Wam zdj z 7+0 i 7+4. Zobaczcie jak nasze fasolki szybko rosną 😍💓
 

Załączniki

  • IMG_20201023_104033.jpg
    IMG_20201023_104033.jpg
    731,4 KB · Wyświetleń: 100
Hej dziewczyny. Ja dziś byłam w laboratorium zrobić wyniki, kosztowały sporo bo 265zl... I czekałam w kolejce przed labo godzinę, nawet nie było gdzie usiąść 🤦 później jeszcze 30min w środku.wrocilam do domu zmęczona jakbym przebiegła maraton 🤦 ale w nagrodę kupiłam bułeczkę warzywna i babeczkę z malinami z ulubionej cukierni😍 dzisiaj odczuwam gule w gardle i brzuch nie swój ale bez większych mdłości i jeszcze nie wymiotowałam 😁😁😁 juuupiii i pije wodę na zapas 😉
Załączam Wam zdj z 7+0 i 7+4. Zobaczcie jak nasze fasolki szybko rosną 😍💓
O Wow! Ale brzdąc już duzy ❤ ile czasu różni te zdjęcia?
 
My powiedzieliśmy dziś mamie mojej. Dzieciaki podsłuchali 🥺 Mama zareagowała dobrze ale starsza córka nie ciekawie. Najpierw się obraziła pozniej plakala. Powiedziała że nie chce żadnego srajtka i że wywali go przez okno 😱 teraz przyszła i rozmawia z nami normalnie ale nie chce rozmawiać o dziecku. Młoda zas super już nad imieniem się zastanawia i cieszy się bardzo 😁🥰

Nic się nie martw, reakcje dzieci mogą się zmieniać jak w kalejdoskopie, na pewno potrzebuje czasu na oswojenie się z sytuacją.
Też się spodziewam, że synem mogą szarpać różne emocje, od zbyt mocnego przytulania noworodka z miłości po agresję wobec mnie czy malucha. Przepracujemy to :)

Z dwójka ciężko a co dopiero z 3!
To tez moje pierwsze dziecko a okazało się że będą dzieci 😁 zawsze chciałam mieć dwójkę ale chciałam być dwa razy w ciąży 😁 może 3 sobie sprawie 🤔😂😂😂

Z drugiej strony z dwójką zazwyczaj ma się więcej pomocy, wiadomo, że partner siłą rzeczy musi się angażować np w nocy, rodzina też zazwyczaj jest bardziej zmobilizowana.
Np. moja koleżanka miała pierwsze 6 miesiące codziennie teściową do pomocy w godzinach pracy męża. Sprzątała, gotowała, brała dzieci na 3 h spacer itd. Pewnie gdyby miała jedno dziecko, to by teściowa tyle nie przyjeżdżała.

Żonie mojego taty na mdłości i wymioty pomógł locomotiv (nie wiem jak się to pisze 😅), może i tobie pomoże ?
Mi pani w aptece poleciła Locomotiv, to po prostu sproszkowany imbir :) I mi pomagał, działał w ciągu około 30 min, przynosił ulge na jakieś 2 h.

Dziewczyny czy wy wszystkie odczuwacie ból piersi? Ja nic nie czuje gdyby nie test to pewnie myslala bym że mi się okres spóźnia. Mam się martwić?

Ja nie odczuwałam ani w pierwszej ani w tej ciąży. Piersi nie rosną, nie są nabrzmiałe, nic kompletnie. NIe ma to znaczenia dla ciąży, jak widać :)
 
Matko dziewvzyny, kłócę się z jakimś facetem na facebooku na temat aborcji. Jak facet może wypowiadać się na ten temat. Przecież to nie on musi nosić dziecko pod sercem tylko ja.
Wg niego dziecko z narządami wewnętrznymi na zewnątrz powinno się urodzić i żyć. Mało tego będzie to godne życie 🤦‍♀️
 
reklama
Matko dziewvzyny, kłócę się z jakimś facetem na facebooku na temat aborcji. Jak facet może wypowiadać się na ten temat. Przecież to nie on musi nosić dziecko pod sercem tylko ja.
Wg niego dziecko z narządami wewnętrznymi na zewnątrz powinno się urodzić i żyć. Mało tego będzie to godne życie 🤦‍♀️
Ja już nie czytam komentarzy na ten temat, bo tylko się gotuję.

Najbardziej się gotuję przez to, że w następnych wyborach wygra PIS i tyle. Mam już dość denerwowania się o to.
 
Do góry