reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Tyle że z gwałtu można do 12 tyg a wtedy jeszcze wady nie są wykryte.
Mysle ze zaczna sie masowe gwalty w Polsce...
Każdy taki wpis daje mi nadzieję że może być dobrze [emoji2960]
Tak. Świetnie czułam się w ciąży z synem. W 9 t brałam ślub i bawiłam na weselu własnym :)
Myślę że miało to być w cudzysłowie. Każda teraz będzie zasłaniać się gwałtem
 
Możesz napisać podanie do pracodawcy ze rezygnujesz z urlopu wychowawczego i z dniem np 10,11 wracasz do pracy i w tym dniu również dostarczasz L4. (Warto poinformować pracodawcę ze jesteś w ciąży aby nie szykował Ci stanowiska :) )
Czyli nie mogę zrobić tak że pójdę do lekarza wypisze mi l4 i automatycznie urlop mi się przerywa? Stanowiska napewno mi nie szykuje bo złożyłam mu wniosek o wychowawczy na 3 lata😁
 
Wiecie co... Nóż się w kieszeni otwiera. Ktodaje pisowcom prawo głosować nad czymś co zależy od kobiet? Teraz to będzie tak że dzieci będą porzucane, kobiety będą w podziemiu zamawiac tabletki poronne albo zabijać dzieci...
Taka prawda jest...
Przykra ale prawdziwa.
Sama gdybym stanęła przed wyborem to bym usunęła ciążę bo wiem że nie dałabym rady opiekować się ciężko chorym dzieckiem z wyboru.
 
reklama
Do góry