reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Jestem. Nic dobrego 😔 nic nie widać. Po wizycie zaczęłam mocniej plamic. Myślałam że @ przyszła. Ale plamienie się skończyło. Poszłam do drugiego ginekologa. Też nic nie widział ale zauważył płyn w bliznie po cc. Przepisał dhupaston. Kolejna wizyta za dwa tygodnie.
Nie przejmuj się 🥰 5 tydzień to jeszcze bardzo wcześnie. Moja siostra w 5 tyg miala puste jajo a za 2 tyg slyszala już serduszko.
Plamienie miałaś typowo z krwią czy takie jak wczoraj?
 
Jestem. Nic dobrego 😔 nic nie widać. Po wizycie zaczęłam mocniej plamic. Myślałam że @ przyszła. Ale plamienie się skończyło. Poszłam do drugiego ginekologa. Też nic nie widział ale zauważył płyn w bliznie po cc. Przepisał dhupaston. Kolejna wizyta za dwa tygodnie.
5 tydzien to jeszcze wczesnie. A robilas bete?
 
Tez mam taką nadzieję.
Skazują dzieci na życie w cierpieniu. Póki rodzice będą żyć to zajmą się dzieckiem, a co później ? A co z rodzicami, którzy będą musieli pochować kilkudniowe dzieciątko? Nie sądziłam że ta ustawa przejdzie, nie rozumiem jak rząd może być tak ograniczony 😔
Pisowskie KURWY :)
 
Jestem. Nic dobrego 😔 nic nie widać. Po wizycie zaczęłam mocniej plamic. Myślałam że @ przyszła. Ale plamienie się skończyło. Poszłam do drugiego ginekologa. Też nic nie widział ale zauważył płyn w bliznie po cc. Przepisał dhupaston. Kolejna wizyta za dwa tygodnie.
Dobrze ze dufaston dostałaś dziwne ze ten pierwszy lekarz odrazu nie przepisał. Bierz leki i lez. Za tydz powinno być oki. Też tak miałam. A USG się nie przejmuj bo jest za wcześnie u mnie też nie było widać. Betę zrób a potem powtórz za 48 h jeśli rośnie to dzidziek rośnie.
 
Kto sie zajmie dzieckiem to raz. A kto sie zajmie rodzicami ktorzy psychicznie fizycznie i finansowo sie załamia.
Dokładnie. Bardzo dużo chorych dzieci bedzie trafiać do okien życia. Dużo kobiet nie jest gotowych na zdrowe dziecko, a co dopiero na wychowywanie chorych dzieci.
Państwo zadecydowało na nas. Szkoda, że pokażą nam środkowy palec kiedy przyjdzie nam się prosić o pomoc. W takim wypadku powinni sponsorować leczenie i rehabilitację!
 
reklama
Do góry