reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dokładnie. Bardzo dużo chorych dzieci bedzie trafiać do okien życia. Dużo kobiet nie jest gotowych na zdrowe dziecko, a co dopiero na wychowywanie chorych dzieci.
Państwo zadecydowało na nas. Szkoda, że pokażą nam środkowy palec kiedy przyjdzie nam się prosić o pomoc. W takim wypadku powinni sponsorować leczenie i rehabilitację!

Dokladnie. W Holandii, w odroznieniu od innych krajow europejskich, rodzi sie sporo dzieci z ZD, ale panstwo zapewnie ogromne wsparcie. Zapewnia codzienna opieke w specjalnych osrodkach itp. A u nas? Moze dadza 300+ i psychologa raz na rok :)
 
reklama
Żonie mojego taty na mdłości i wymioty pomógł locomotiv (nie wiem jak się to pisze 😅), może i tobie pomoże ?
W ciąży chyba go nie można, bynajmniej tak jest w ulotce. Mój kupił mamaron. Wzięłam o 15, strasznie odbijało mi się imbirem🤦🙈 ale do teraz miałam chwilę spokoju. I teraz wstałam siku i znowu tak wymiotowałam 🤢... Ale chociaż bez mdłości 🙈😁😁
 
Ostatnia edycja:
Nie przejmuj się 🥰 5 tydzień to jeszcze bardzo wcześnie. Moja siostra w 5 tyg miala puste jajo a za 2 tyg slyszala już serduszko.
Plamienie miałaś typowo z krwią czy takie jak wczoraj?
Dziś było typowo z krwią. Jak dotarła do lekarza już go nie było. Wcześniej było różowe. Teraz to brudny róż
 
reklama
Wszystko ok, ciąża co prawda młodsza praktycznie o tydzień, ale wiedziałam, że owulacja była później, bo starego nie było trochę w domu we wrześniu :) Generalnie słyszałam serduszko, zarodek znacznie urósł, więc na razie jest ok:) trochę mi ulżyło, dalej mam brać clexane i duphaston.
Cudowne wieści ♥️
 
Do góry