reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Powiem Wam że kanapki sa dla mnoe nie do zjedzenia ale ide chyba po zapiekankę bo nie wytrzymam 😂😂
Ogólnie zdrowo sie odzywiam czasem coś "grzesznego" ale teraz tak mnie ciagnie do takich rzeczy 😂😂
 
W takim razie muszę spróbować, ale jedynie w czasie kiedy jest mi trochę lepiej na żołądku, bo w czasie mdłości to nawet nie potrafię się normalnie napić bez odruchu wymiotnego 🤦😂
Kup sobie jakąś mocno gazowana i mysle ze moze ci to pomoc :) trzymam kciuki :)
Ja mam cały dzień uczucie takiego ciężkiego żołądka :/
 
Kup sobie jakąś mocno gazowana i mysle ze moze ci to pomoc :) trzymam kciuki :)
Ja mam cały dzień uczucie takiego ciężkiego żołądka :/
Właśnie wykorzystałam moment po zjedzeniu obiadu (dopiero teraz dałam radę coś przełknąć 🤦), i poczułam się tak dobrze, że bez problemu przełknęłam tabsy 😁 Niestety teraz czuję, że mam już wszystko w gardle i też taki ciężki żołądek 😶
 
Daj spokój. Ja już miałam czarne myśli ☹️ po tych niepowodzeniach ciężko było mi myśleć pozytywnie... Aż się popłakałam jak zobaczyłam pulsujące serduszko ♥️ i tak duża fasolkę 😍 teraz jestem spokojniejsza ( w głębi głowy wiadomo boję się bo różnie bywa). Będę tylko leżeć i juz. Współczuję tylko mojemu bo nie dość że dużo dużo pracuje to musi zająć się nami, starszakiem , obiadami żeby je przywieźć, ogarnąć mieszkanie zakupy. Ale jest kochany, nie narzeka, tylko uspokaja mnie i każe leżeć i się nie martwić 😉 boję się że mieszkanie będzie wyglądać jak w filmach przed sprzątaniem u perfekcyjnej Pani domu 😂 moja znajomą która sprząta niestety teraz ma kwarantannę, ale jak tylko się jej skończy to nas wpisze w grafik.
Teraz to niczym się nie przejmuj tylko leż i odpoczywaj. Trzymam kciuki żeby krwiak szybko się wchłonął 🙂
 
reklama
Do góry