reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Jaaaaa dziewczyny, ale wiadomość dostałam dzisiaj 😳😍 Będę ciocia ! Moja bratowa w ciąży! A termin na kiedy? Na czerwiec 😳😂❤️

@dory dobrze, że się nam wyżalilas ☺️ Nie tłum tego w sobie. Mąż pracuje i jeszcze dzieckiem się Zajmuje jak piszesz. To facet, wiec pewnie przemęczony. Nie smuć się , on na pewno was kocha i przeżywa to po swojemu. Delikatnie bym wspomniała ze potrzebujesz tez zainteresowania.

Ja jestem mega podekscytowana dzisiaj. Dwa dzidziusie malutkie w rodzinie . Tak blisko . Mój synek był pierwszym dzieckiem takim małym w rodzinie a tu teraz dojdzie i rodzeństwo i kuzynostwo 🥰
 
reklama
Jaaaaa dziewczyny, ale wiadomość dostałam dzisiaj [emoji15][emoji7] Będę ciocia ! Moja bratowa w ciąży! A termin na kiedy? Na czerwiec [emoji15][emoji23][emoji3590]

@dory dobrze, że się nam wyżalilas [emoji3526] Nie tłum tego w sobie. Mąż pracuje i jeszcze dzieckiem się Zajmuje jak piszesz. To facet, wiec pewnie przemęczony. Nie smuć się , on na pewno was kocha i przeżywa to po swojemu. Delikatnie bym wspomniała ze potrzebujesz tez zainteresowania.

Ja jestem mega podekscytowana dzisiaj. Dwa dzidziusie malutkie w rodzinie . Tak blisko . Mój synek był pierwszym dzieckiem takim małym w rodzinie a tu teraz dojdzie i rodzeństwo i kuzynostwo [emoji3059]
U nas szwagierka ma termin na marzec, ja na czerwiec, więc będzie wesoło (tylko u nas już w sumie 3 wnuków jest) co najlepsze jak wszytko będzie ok to wszystkie wnuki będą mieć urodziny co miesiąc. Mamy już luty, kwiecień i maj, teraz dojdzie marzec i czerwiec. Dziadkowie będą mieć przechlape - co miesiąc prezent [emoji23]
 
Jaaaaa dziewczyny, ale wiadomość dostałam dzisiaj 😳😍 Będę ciocia ! Moja bratowa w ciąży! A termin na kiedy? Na czerwiec 😳😂❤️

@dory dobrze, że się nam wyżalilas ☺️ Nie tłum tego w sobie. Mąż pracuje i jeszcze dzieckiem się Zajmuje jak piszesz. To facet, wiec pewnie przemęczony. Nie smuć się , on na pewno was kocha i przeżywa to po swojemu. Delikatnie bym wspomniała ze potrzebujesz tez zainteresowania.

Ja jestem mega podekscytowana dzisiaj. Dwa dzidziusie malutkie w rodzinie . Tak blisko . Mój synek był pierwszym dzieckiem takim małym w rodzinie a tu teraz dojdzie i rodzeństwo i kuzynostwo 🥰
Cudnie :) przyznałas sie ze ty tez? 😎😎
 
U nas szwagierka ma termin na marzec, ja na czerwiec, więc będzie wesoło (tylko u nas już w sumie 3 wnuków jest) co najlepsze jak wszytko będzie ok to wszystkie wnuki będą mieć urodziny co miesiąc. Mamy już luty, kwiecień i maj, teraz dojdzie marzec i czerwiec. Dziadkowie będą mieć przechlape - co miesiąc prezent [emoji23]
Siostra mojego narzeczonego tez rodzi w marcu😂😂
 
reklama
Do góry