reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Wiem że ten temat byl wałkowany w wielu miejscach i moze nawet tu u nas (teraz dokładnie nie pamiętam), ale powiedzcie mi jak w końcu liczy się tygodnie ciąży? Jak mam 5+4 to to jeszcze 5 tydzień czy już 6 skoro jest ponad 5... Już się całkiem pogubiłam [emoji23]
 
Wiem że ten temat byl wałkowany w wielu miejscach i moze nawet tu u nas (teraz dokładnie nie pamiętam), ale powiedzcie mi jak w końcu liczy się tygodnie ciąży? Jak mam 5+4 to to jeszcze 5 tydzień czy już 6 skoro jest ponad 5... Już się całkiem pogubiłam [emoji23]
Ja tez mam 5+4, albo 5+5 różnie aplikacje pokazuja, i na wizytę idę we czwartek. Nie wiem ile bedzie juz widac, ale dluzej nie wytrzymam 🙈
 
To jeszcze masz czas na mdłości [emoji6]
Dopiero 5+4, chciałam wizytę w przyszłym tygodniu bo jeszcze nie byłam, ale mój lekarz wyjeżdża i dopiero mam na 4.11.
To już jest 6ty
Wiem że ten temat byl wałkowany w wielu miejscach i moze nawet tu u nas (teraz dokładnie nie pamiętam), ale powiedzcie mi jak w końcu liczy się tygodnie ciąży? Jak mam 5+4 to to jeszcze 5 tydzień czy już 6 skoro jest ponad 5... Już się całkiem pogubiłam [emoji23]
 
Mi się udało dopiero na 4.11, ale chciałam na przyszły tydzień. Wczoraj dzwoniła Pani z recepcji że zwolnił się nagle termin na jutro, ale stwierdzilam, że i tak nic nie będzie widać to już jakoś doczekam do tego 4tego :) po drodze halloween, wszystkich świętych, a oprócz tego praca, więc mam nadzieję, że szybko zleci :)
Ja tez mam 5+4, albo 5+5 różnie aplikacje pokazuja, i na wizytę idę we czwartek. Nie wiem ile bedzie juz widac, ale dluzej nie wytrzymam [emoji85]
 
Dlaczego nie jesteś dobrym przykładem? Dziękuję, że odpisałaś, przynajmniej jest wiem, że istnieją takie jak ja i może to jednak normalne :) Mnie dziś pierwszy raz tak boli, bo już czwarta godzina mija :(

Bo dopiero co pisałam, ze mnie to martwi, i za kilka godzin się okaże czy to po prostu od tak boli czy jednak jest się czym martwić... jak się okaże, ze wszystko ok to dam Ci znać kochana !
 
Wiem że ten temat byl wałkowany w wielu miejscach i moze nawet tu u nas (teraz dokładnie nie pamiętam), ale powiedzcie mi jak w końcu liczy się tygodnie ciąży? Jak mam 5+4 to to jeszcze 5 tydzień czy już 6 skoro jest ponad 5... Już się całkiem pogubiłam [emoji23]
Wg lekarzy i ogolnie medycyny 5 :)
 
reklama
Do góry