reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hej czy nie mylicie cialłka żółtego od pęcherzyka żółtkowego ?

"Ciałko żółte jest w jajniku, tworzy się bezpośrednio po owulacji w miejscu pękniętego pęcherzyka. Pęcherzyk żółtkowy jest w obrębie pęcherzyka ciążowego, a jego obecność jest dobrym rokowniczo objawem "

Tez sie dziwie, ze az za miesiac.. od pojawienia sie cialka zółtego w ciagu kilku dni pojawia sie zarodek - mala.czarna dobrze radzi, za 2 tygodnie lepeij pojdz bo psychicznie bedziesz sie meczyc niepotrzebnie [emoji4]
 
Hej czy nie mylicie cialłka żółtego od pęcherzyka żółtkowego ?

"Ciałko żółte jest w jajniku, tworzy się bezpośrednio po owulacji w miejscu pękniętego pęcherzyka. Pęcherzyk żółtkowy jest w obrębie pęcherzyka ciążowego, a jego obecność jest dobrym rokowniczo objawem "
No tak tak chodzi o pecherzyk zoltkowy
 
Ja wlasnie jestem po pierwszej wizycie. Troche sie rozczarowalam, ale w sumie tez nastawialam sie, ze jeszcze wczesnie. Byl tylko pecherzyk i cialko zolte. Co prawda powiedzial, ze zarodek mu mignał. No ale to wiecie. Byl albo nie byl. Koszmarki poprzedniego pustego jaja wrocily... ale bede dobrej mysli [emoji173] rozczarowal mnie tym, ze kazal przyjsc za miesiac [emoji849][emoji849] bede starac sie wrocic do swojego poprzedniego gina
Wcześnie byłaś, to było do przewidzenia, że może jeszcze nie być serduszka :) tylko dziwne że kolejna wizyta za miesiąc. Ja mam tydzień po pierwszej wizycie gdzie miałam taką samą sytuację jak ty
 
reklama
Do góry