reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
to chociaż pierwsza masz już za sobą;) w pierwszej chodziłam co tydzien poszłam pierwszy raz to był 4 tydzień i z kazda wizyta stres przy kolejnej tzn w 9 tygodniu brak bijącego serduszka i zabieg;( mam nadzięje że tym razem bedzie inaczej...
Na pierwszej wizycie byłam w 6+2 i mogłam już serducho usłyszeć, na tej następnej będzie już 9+2. Ale stres przed tą pierwszą był niemożliwy, więc wiem co czujesz Ty i wszystkie dziewczyny przed pierwszą wizytą.. 😉 ale wszystko będzie dobrze, musi być💪
 
Dziewczyny mam do was sprawę, jak jutro beta wyjdzie dobra bede w czerwcowych.
Ale robiłam dzisiaj także morfologię i mam wyniki jak mój siostrzeniec po chemi..
Powiedzcie mi czy takie to norma w ciąży?
RDW-CV 17.61%. Gdzie norma to 11,6-14,8
Limfocyty 50,5%. Norma 20-45%
Hemoglobina 12. Norma 12-16

I zaniżone mam neutrofile %, neutrofile #, MCHC, MCH, MCV
 
Dziewczyny mam do was sprawę, jak jutro beta wyjdzie dobra bede w czerwcowych.
Ale robiłam dzisiaj także morfologię i mam wyniki jak mój siostrzeniec po chemi..
Powiedzcie mi czy takie to norma w ciąży?
RDW-CV 17.61%. Gdzie norma to 11,6-14,8
Limfocyty 50,5%. Norma 20-45%
Hemoglobina 12. Norma 12-16

I zaniżone mam neutrofile %, neutrofile #, MCHC, MCH, MCV
W ciazy morfologia różni się od normalnej. Pamietam ze wczesniej tez sie stresowalam ale lekarka mi mówiła że inaczej sie patrzy na to badanie wlasnie w ciazy. Musiałabyś skonsultować z lekarzem, mi teraz tez wyszly male odchylenia
 
W ciazy morfologia różni się od normalnej. Pamietam ze wczesniej tez sie stresowalam ale lekarka mi mówiła że inaczej sie patrzy na to badanie wlasnie w ciazy. Musiałabyś skonsultować z lekarzem, mi teraz tez wyszly male odchylenia
W pierwszej ciąży wszystkie badania miałam idealne dlatego teraz jest lekko przerażona
 
reklama
Udało mi się zapisać na wizytę, niestety mój lekarz wyjeżdża pod koniec tego tygodnia i wraca dopiero po wszystkich świętych... Wizyta na 4.11, godz. 20, to będzie 7+5 jeśli dobrze liczę, to czekanie mnie wykończy...!!
Czy ktoś jeszcze ma wizytę w tym terminie?
Ja mam 3.11, to będzie 9+5 :D Ale na usg tydzień temu był już zarodek i serduszko, więc trochę spokojniej czekam niż na poprzednią wizytę. Ale mimo to, myśl, że ciągle coś może pójść nie tak nie przemija...
 
Do góry