reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja powiedziałam w pracy jak już było serduszko, głównie dlatego, że pracowałam po 10h dziennie, a nie chcę już tyle pracować. Jestem na śmieciówce, więc temat l4 mnie nie dotyczy. Ale jakbym była na umowie o pracę to bez żadnych skrupułów bym poszła, pracę mam bardzo stresującą i ciągły kontakt z ludźmi.
 
Na pierwszej wizycie byłam w 6+2 i mogłam już serducho usłyszeć, na tej następnej będzie już 9+2. Ale stres przed tą pierwszą był niemożliwy, więc wiem co czujesz Ty i wszystkie dziewczyny przed pierwszą wizytą.. 😉 ale wszystko będzie dobrze, musi być💪
Zawsze jest stres że coś będzie nie tak a jeśli już ktoś przeżył stratę to nie wiem czy w ogóle można być spokojnym chyba że po rozwiązaniu dopiero🙂pamiętam że za tamtym razem jeszcze nie wiedząc że jestem w ciąży dentystka prześwietliła mi zęba ale nie wiem czy to mogło doprowadzić do poronienia...
 
Ja wlasnie jestem po pierwszej wizycie. Troche sie rozczarowalam, ale w sumie tez nastawialam sie, ze jeszcze wczesnie. Byl tylko pecherzyk i cialko zolte. Co prawda powiedzial, ze zarodek mu mignał. No ale to wiecie. Byl albo nie byl. Koszmarki poprzedniego pustego jaja wrocily... ale bede dobrej mysli ❤ rozczarowal mnie tym, ze kazal przyjsc za miesiac 🙄🙄 bede starac sie wrocic do swojego poprzedniego gina
 
Ja wlasnie jestem po pierwszej wizycie. Troche sie rozczarowalam, ale w sumie tez nastawialam sie, ze jeszcze wczesnie. Byl tylko pecherzyk i cialko zolte. Co prawda powiedzial, ze zarodek mu mignał. No ale to wiecie. Byl albo nie byl. Koszmarki poprzedniego pustego jaja wrocily... ale bede dobrej mysli ❤ rozczarowal mnie tym, ze kazal przyjsc za miesiac 🙄🙄 bede starac sie wrocic do swojego poprzedniego gina
Za miesiąc dopiero? 😱 uwazam ze max za 2 tyg powinnas isc. Skoro mu mignal to powinien go szukać az uwidoczni na zdjeciu
 
Ja wlasnie jestem po pierwszej wizycie. Troche sie rozczarowalam, ale w sumie tez nastawialam sie, ze jeszcze wczesnie. Byl tylko pecherzyk i cialko zolte. Co prawda powiedzial, ze zarodek mu mignał. No ale to wiecie. Byl albo nie byl. Koszmarki poprzedniego pustego jaja wrocily... ale bede dobrej mysli [emoji173] rozczarowal mnie tym, ze kazal przyjsc za miesiac [emoji849][emoji849] bede starac sie wrocic do swojego poprzedniego gina
Tez sie dziwie, ze az za miesiac.. od pojawienia sie cialka zółtego w ciagu kilku dni pojawia sie zarodek - mala.czarna dobrze radzi, za 2 tygodnie lepeij pojdz bo psychicznie bedziesz sie meczyc niepotrzebnie [emoji4]
 
Tez sie dziwie, ze az za miesiac.. od pojawienia sie cialka zółtego w ciagu kilku dni pojawia sie zarodek - mala.czarna dobrze radzi, za 2 tygodnie lepeij pojdz bo psychicznie bedziesz sie meczyc niepotrzebnie [emoji4]

Dokladnie! Lekarze patrzac na tyle ciąż pewnie myślą, że to luzik i możemy tyle czekać, no ale medal dla tej, która zrelaksowana by wytrzymała :)
 
reklama
Do góry