reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja wlasnie jestem po pierwszej wizycie. Troche sie rozczarowalam, ale w sumie tez nastawialam sie, ze jeszcze wczesnie. Byl tylko pecherzyk i cialko zolte. Co prawda powiedzial, ze zarodek mu mignał. No ale to wiecie. Byl albo nie byl. Koszmarki poprzedniego pustego jaja wrocily... ale bede dobrej mysli ❤ rozczarowal mnie tym, ze kazal przyjsc za miesiac 🙄🙄 bede starac sie wrocic do swojego poprzedniego gina
A w którym tygodniu byłaś, że jest za wcześnie? :)
 
reklama
Hej czy nie mylicie cialłka żółtego od pęcherzyka żółtkowego ?

"Ciałko żółte jest w jajniku, tworzy się bezpośrednio po owulacji w miejscu pękniętego pęcherzyka. Pęcherzyk żółtkowy jest w obrębie pęcherzyka ciążowego, a jego obecność jest dobrym rokowniczo objawem "
Oczywiscie chodzi o pecherzyk żoltkowy [emoji3]
Cialko zolte, pecherzyk zoltkowy, woreczek zolciowy - wspolczuje studentom medycyny [emoji28]
 
Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie 😅 Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie 😂 Będę mieć bliźniaki 🤯😂😍 jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie zaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam🙈 muszę chyba wbić się na teleporade.
 

Załączniki

  • 052F7978-B99F-4485-858A-0B5D64A1D5E3.jpeg
    052F7978-B99F-4485-858A-0B5D64A1D5E3.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 105
Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie 😅 Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie 😂 Będę mieć bliźniaki 🤯😂😍 jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie zaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam🙈 muszę chyba wbić się na teleporade.
Woow!!! Ale wiadomość! Kochana ogromne gratulacje ❤❤
 
Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie 😅 Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie 😂 Będę mieć bliźniaki 🤯😂😍 jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie zaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam🙈 muszę chyba wbić się na teleporade.
To była pierwsza wizyta? :)
 
Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie 😅 Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie 😂 Będę mieć bliźniaki 🤯😂😍 jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie fzaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam🙈 muszę chyba wbić się na teleporade.
O ranyyy ale super😍 podwójne gratulacje😊
 
reklama
Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie 😅 Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie 😂 Będę mieć bliźniaki 🤯😂😍 jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie zaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam🙈 muszę chyba wbić się na teleporade.

wow wow wow!!!! nie spodziewalas sie w ogole tego czy cos podejrzewalas?? jeju gratulacje!!!🤗🤗 szok musi byc przeogromny 😀 a akurat dzis zastanawialam sie czy komus po wizycie wyjda na obrazie blizniaki🤩🤩 teraz najwazniejsze znalezc super lekarza :)
 
Do góry