reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mam podobnie. Dołuje mnie to strasznie, nie mam siły nic zrobić... 😭 Ani tym bardziej zjeść cokolwiek..
Mi już płakać się chce z głodu 😥 a jeść nie mogę 😭
Oj teraz to bardzo tęsknię za mama, meszka 100 km ode mnie. Gdyby była na miejscu to dużo by mi pomogła póki mi ciężko i źle. Oj w pierwszej ciąży była dużym wsparciem i pomocą ♥️
 
To dziwne.. u mnie nie było wątpliwości, ze to ciałko żółte, po prostu na etapie tworzenia sie zarodka ciąża się zatrzymala (zalaczam zdjecie). Ehh Ci lekarzeZobacz załącznik 1190170
Miałam taką samą sytuację. I lekarz powiedział że ciąża obumarła bardzo młoda i jeszcze nie była uchwytna na USG. Oczywiście wytłumaczył że prawdopodobnie dziecko było z wadami. Na wypisie ze szpitala miałam napisane puste jajo płodowe .
 
reklama
W weekend nie miałam możliwości wejść na forum i ledwo Was doczytałam :D

Mi trochę mdłości ustąpiły, panikowałam, że to coś złego, że jak to tak w trackie trwania I trymestru...No, ale dalej są, tylko mniejsze, może efekt regularnego picia imbiru i brania tabletek na mdłości, oby.
Mam kolejną wizytę w czwartek, bo wcześniej byłam prywatnie, a teraz idę do Lux Med, jeśli będzie wszystko ok, to już chyba zdecyduję się powiedzieć szefowi. Planowałam bezpiecznie po I trymestrze, ale chyba w obecnej sytuacji lepiej szybciej. Dla pracodawcy też lepiej wcześniej sobie wszystko poplanować. Ciekawe jaka będzie reakcja, słabo go jeszcze znam :)

Wrocławianki, ja też mam z 15-20 min do Garbiszyńskiego :) A przynajmniej póki co, bo szukamy domu pod Wrocławiem, oby drugie dziecko już się urodziło, gdy będziemy mieć dom z ogródkiem, bo nie dam rady z 4 piętra z dwójką schodzić.

Mąż wczoraj wieczorem bardzo chciał, żebym miała zachcianke na MCDonalda o godzinie 22, bo sam chciał coś zjeść, więc moja ciąża miała być wymówką, ale niestety, chciałam tylko kanapkę z serem 😂
 
Do góry