reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
bardzo przykre, pracujemy razem juz pare lat i jeszcze niby zartem uslyszalam tekst dzis, czy musze sie tak ostro bzykac ... Rece opadaja ...
To jak pracujecie trochę razem to ta niby koleżanka powinna wiedzieć że jesteś po dwóch stratach i jest Ci ciężko. Żeby kobieta kobiecie tak powiedziała...
 
Witam nowe mamusie😊

U mnie bezsenne noce, nie spałam do 3, potem 6.30 pobudka żeby dzieci do szkoły wyprawić i poszłam jeszcze trochę dospać. Kurcze non stop muszę coś pić bo mam Saharę w ustach😬
Laski które były na wizytach jak to teraz jest czy wizyta jest w maseczce czy można zdjąć? U mnie czerwona strefa i tak się właśnie zastanawiam jak to jest.
Zawsze w maseczce.
 
Ja dziewczyny wstalam, mdli mnie wiec mowie zjem cos, pije sobie activie z otrębami. Macie tez uczucie takiego ciężkiego żołądka?
Muszę się zebrać zeby posprzątać łazienkę bo juz serio wstyd bo z tydzien jej nie mylam 🙈
Oj tak. Czuje jakbym była objedzona a prawie nic nie jadłam bo mdli 😞 i w ogóle czuje się już ogromna a jak staje na wagę to jest cały czas taka sama 😅
 
cześć, mogę nieśmiało się przywitac. o ciąży wiem od 10 października ale cały czas czekam na wizytę potwierdzającą która ma być 26.10. Krótko o mnie: mam 33 lata, dwójkę dzieci 7 i 4 lata to maja 6 ciąża i od początku na lekach luteina, duphaston i neoparin 60mg. Termin z OM mam na 21 czerwca :)
Witamy Cię serdecznie 🙂 rozgosc się 😉 trzymam kciuki, że tym razem będzie wszystko dobrze 😘
To Twoja pierwsza ciąża z lekami? Mam podobny zestaw, neoparin i luteina 🙂
 
cześć, mogę nieśmiało się przywitac. o ciąży wiem od 10 października ale cały czas czekam na wizytę potwierdzającą która ma być 26.10. Krótko o mnie: mam 33 lata, dwójkę dzieci 7 i 4 lata to maja 6 ciąża i od początku na lekach luteina, duphaston i neoparin 60mg. Termin z OM mam na 21 czerwca :)
Hej, witamy i gratulujemy ❤
 
reklama
Do góry