reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja tez dzis 12 godzin, wylozylam sie orzy biurku i walcze z mdlosciami. Dzis rano powiedzialam o ciazy kolezance przy zmianie, troche mi sie przykro zrobilo, bo nie uslyszalam zadnych gratulacji, tylko placz nad tym, ze grafik sie posypie... Ale utwierdzilo mnie to tylko w przekonaniu, ze w czwartek biore zwolnienie, bo nikt na moim miejscu sie by nawet nie ogladal za siebie...
No bardzo nieładnie ze strony kolezanki :( Najgorsza rzecz faktycznie to właśnie grafik. Straszne ze Bedzie musiala przez chwilę dac z siebie kilka procent więcej...
Kochana bardzo dobrze zrobisz! Powinnas juz dawno byc w domu i odpoczywać
 
No bardzo nieładnie ze strony kolezanki :( Najgorsza rzecz faktycznie to właśnie grafik. Straszne ze Bedzie musiala przez chwilę dac z siebie kilka procent więcej...
Kochana bardzo dobrze zrobisz! Powinnas juz dawno byc w domu i odpoczywać
i tak zrobie, bez wyrzutow sumienia. Szef dzwonil zeby naszykowac waluty wiec tez dzis bedzie u mnie i powiem. Jeszcze tylko glupi tekst z jego strony, jutro nocka i w koncu odpoczne :)
 
Ja dziewczyny wstalam, mdli mnie wiec mowie zjem cos, pije sobie activie z otrębami. Macie tez uczucie takiego ciężkiego żołądka?
Muszę się zebrać zeby posprzątać łazienkę bo juz serio wstyd bo z tydzien jej nie mylam 🙈
 
Dziewczyny, pomysl z kilkoma watkami rowniez mi sie słabo podobal ale pomyslalam, zeby załozyc watek z informacjami o nas [emoji4]
Kazda dziewczyna by miała swoj 1 post z info ile lat, ile dziec, termin porodu i i wszystko to z czym by sie chciala z nami podzielić[emoji4] poprzez edycje posta dodawalybysmy info o przyszlych wizytach, co zostało ustalone na tych wizytach, jakie leki itp (taki maly dziennik ciązy).
Nawet jezeli bedzie tam 30-40 mamusiek to i tak szybko bedzie mozna znalezc konkretną dziewczyne.

Oczywiscie w pierwszym poscie by było info z linkiem, ze dyskusja toczy sie na innym wątku, a tu są same suche informacje bez komentowania.

Dobry pomysł czy to pierwszy objaw ciązowego kalafiora w miejscu mozgu i za bardzo wymyslam? [emoji28]
 
reklama
O matko... Tak jak mówisz rece opadają. Może kolezanka zazdrości? Bo nie wierzę że ktoś od tak moze walić takie teksty...
Nie wiem, ale to przykre bardzo jest ... Co do mdlosci, zjadlam wlasnie pol bulki z serkiem topionym i tak ledwo, ledwo utrzymalam w zoladku. Ostatnio w pracy mialam spokoj, dzis na granicy haftu od rana 🤢
 
Do góry