reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Witamy Cię serdecznie 🙂 rozgosc się 😉 trzymam kciuki, że tym razem będzie wszystko dobrze 😘
To Twoja pierwsza ciąża z lekami? Mam podobny zestaw, neoparin i luteina 🙂
Pierwszy taki zestaw miałam już w ciązy z synem (7lat) z tym ze neoparin 40, byłam wówczas po dwóch staratach i ciąża zakończyła się szczęśliwie w 34tyg ciąży, potem kolejna ciąża mimo leków bez serducha :( potem już leki brałam od potwierdzonej owulacji i zwiększona dawka neoparin60 i ciąża z córką zakończona w 36 tyg. Oby ta ciąża była nudna :)
 
cześć, mogę nieśmiało się przywitac. o ciąży wiem od 10 października ale cały czas czekam na wizytę potwierdzającą która ma być 26.10. Krótko o mnie: mam 33 lata, dwójkę dzieci 7 i 4 lata to maja 6 ciąża i od początku na lekach luteina, duphaston i neoparin 60mg. Termin z OM mam na 21 czerwca :)
Hej kochana. Ja również mam 33 lata i dwójke dzieci starszy syn 12 lat młodszy 3 lata. Teraz jestem w piatym tygodniu ciazy u lekarza byłam 14.10 zapisał mi duphaston. Pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkiego pomyslnego <3
 
Ja sie tez dziewczyny przejmuje bardzo tym że bedzie problem z wyplata świadczeń. Wiadomo pierwszy miesiąc wyplaca pracodawca ale co potem? Ponoc zus ma duży problem z wyplata świadczeń :/
 
Witam nowe mamusie[emoji4]

U mnie bezsenne noce, nie spałam do 3, potem 6.30 pobudka żeby dzieci do szkoły wyprawić i poszłam jeszcze trochę dospać. Kurcze non stop muszę coś pić bo mam Saharę w ustach[emoji51]
Laski które były na wizytach jak to teraz jest czy wizyta jest w maseczce czy można zdjąć? U mnie czerwona strefa i tak się właśnie zastanawiam jak to jest.
W maseczce
 
Ja sie tez dziewczyny przejmuje bardzo tym że bedzie problem z wyplata świadczeń. Wiadomo pierwszy miesiąc wyplaca pracodawca ale co potem? Ponoc zus ma duży problem z wyplata świadczeń :/
w kwietniu nie mialam z tym problemow, tylko przelewy z wynagrodzeniem caly czas przychodzily z zakladu pracy - oni sie jakos rozliczaja, czy jak ?

Powiedzialam szefowi, wyslal zastepce po kase, wiec zadzwonilam i o dziwo, dobrze to przyjal, az sie zdziwilam - powiedzial tylko ze ok, grafik ogarnie. Ale zeby jakies gratulacje czy cos, no to jednak nie🙄
 
reklama
cześć, mogę nieśmiało się przywitac. o ciąży wiem od 10 października ale cały czas czekam na wizytę potwierdzającą która ma być 26.10. Krótko o mnie: mam 33 lata, dwójkę dzieci 7 i 4 lata to maja 6 ciąża i od początku na lekach luteina, duphaston i neoparin 60mg. Termin z OM mam na 21 czerwca :)
Blondi matko jakbym o sobie cxytala poza ilością ciaz też mam 2 w domu, 7lat ale pod koniec grudnia kończy 8 i 4 latka. Termin z OM też na 21.06 😁
 
Do góry