reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ciekawa jestem czy na święta będzie już coś widać 😁 podejrzewam że w pierwszej ciąży brzuch szybko nie wyskakuje. Ale chciałabym żeby wyskoczył jak najszybciej bo już wtedy nie będę musiała go chować czy wciągać jak dotychczas 😅😂 to jest fajny czas że nie trzeba się aż tak bardzo przejmować figura bo i tak wszystkie będziemy grube 😂
Ja przed chwila zamówiłam wraz z butami czerwona sukienkę obcisła na święta 😂😂 w końcu ubiorę obcisła bo ja mam odstający brzuch a w ciąży to go chować nie zamierzam 😂❤️
 
Ja miałam wizytę 16.10 i był tylko pęcherzyk malutki, bez pęcherzyka zoltkowego. Teraz idę 27.10 a to będzie 11 dni po, wiec mam nadzieje zobaczyć to na co tak czekam. U każdej jak widzę inaczej to wyglada [emoji854]
O to na pewno bedzie już serduszko :) ja na jeden wizycie miałam sam pęcherzyk ciązowy 6 mm, a tydzien pozniej juz bylo cialko zolte, zarodek 2,8mm i serduszko :)
 
Ja złapałam infekcje 22 września (niedługo po tym w rodzinie wyszły pozytywy) więc zakładam że mogłam przechodzić, pomijając fakt że wszyscy twierdzą że ode mnie złapali bo komunia była a ja z katarem przyszłam. I jeszcze miewam napady kaszlu, ale objawy takie dokuczliwe minęły dopiero kilka dni temu. Daj spokój, covid covidem ale jesteś w ciąży i powinnaś być pod opieką swojego gin... Ja też bym nie przyznała się.
Serio wiedząc, że masz covid oszukalabys lekarza. Poszła do niego i naraziła na zakażenie jego i inne osoby? A jeśli on akurat przeszedłby ciężko i np. zmarł? Mogłabyś z tym potem żyć, wiedząc że zrobiłaś to umyślnie?
Ja wiem że wiele osób przechodzi łagodnie, ale cześć jednak ma ciężki przebieg i nigdy nie wiadomo na kogo wypadnie. Ja wiedząc czy nawet podejrzewając że mam covid to bym się od razu odizolowała. Nie mogłabym potem żyć ze świadomością, że kogoś zaraziłam i ta osoba miała potem ciezki przebieg.
Dziewczyny, wizyty są ważne, ale od tego że przesunie się o tydzień to nic się nie stanie, jeśli dobrze się czujemy i nic się nie dzieje, nie mamplamien itp to nic się nie stanie jak na wizytę nie pojdziemy
 
Mamuśki ale się cieszę. Słyszałam dziś serduszko mojego maluszka bo mam w domu dopler tetna płodu. Normalnie banan na buzi
KasiaKasienka a jakiej masz firmy ten detektor tętna też zamierzam kupić i się zastanawiam bo ceny od 150 do 1000 i w większości dopiero od 10tyg ciąży także dziwie się że już słyszysz 🙂 a może to było tętno twojej tętnicy brzusznej? Ja wizytę mam dopiero 3.11 a te moje objawy to w porównaniu z poprzednimi ciążami to raczej słabe i już się stresuje
 
reklama
Hej. U mnie dopiero dzisiaj termin @ ale wg testów wiem o ciąży już od 5 dni[emoji85]
Od wczoraj mam czasem takie bóle brzucha jak w trakcie miesiączki... Latam do łazienki sprawdzić czy wszystko ok i mam w środku mokro ale bez plamienia. W 2018 urodziłam córkę a o ciąży dowiedziałam się ponad tydzień po terminie @ bo przez 12 lat nie zaszłam w ciążę haha. W maju twgo roku miałam biochemiczną ciążę i przeczucie mi mówi że będzie tak samo teraz... Nie chce za bardzo się udzielać bo nie wiem na jak długo zawitam... Poziom hcg rośnie bo mam coraz ciemniejsza kreske na teście ale już sama nie wiem. W maju w ciągu 3 dni kreska była coraz bledsza a nie ciemniejsza a teraz od 5 dni coraz mocniejsza. Bety nie mam jak zrobić bo mieszkam na pipidowie...
Też macie takie pobolewania? Jak poleze to jest ok ale przy mojej 2 i pół latce to nierealne by leżeć caly czas tym bardziej ze nikt nie wie ze jestem w ciąży...
Nie przejmuj się mnie podbrzusze tez strasznie martwilo bo w 2 poprzednich ciążach tego nie mialam ale to zupełnie normalne do tej pory jak zbyt długo bym jechała autem albo posiadziala to odczuwam podbrzusze
 
Do góry