reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Nie dostałam żadnych leków...

Nie mają objawów więc testów nie zrobią, także się nie dowiemy...
Ja już nie wrócę do pracy, Ize przetrzymam w domu, będę płacić za żłobek bo muszę mieć alternatywę wrazie gdybym musiała iść do szpitala.

Powinno ale to chyba nie jest możliwe, dlatego jak nie znikną objawy to jeszcze kolejny tydzień się przyznam i posiedzę na kwarantannie ale już od listopada się nue przyznam bo mam wizyte prywatną 03.11, ja nieraz kaszel ponad miesiąc mam...
Ja złapałam infekcje 22 września (niedługo po tym w rodzinie wyszły pozytywy) więc zakładam że mogłam przechodzić, pomijając fakt że wszyscy twierdzą że ode mnie złapali bo komunia była a ja z katarem przyszłam. I jeszcze miewam napady kaszlu, ale objawy takie dokuczliwe minęły dopiero kilka dni temu. Daj spokój, covid covidem ale jesteś w ciąży i powinnaś być pod opieką swojego gin... Ja też bym nie przyznała się.
 
reklama
W lutym dopiero chcesz mieć brzuch? A ten brzuch to nie pojawi się dużo wcześniej? U moich sióstr pojawiły się dużo szybciej w drugiej ciąży ;)!
Mój pojawiał się na początku 4 miesiąca ale w tej ciąży już teraz mam tak odstający brzuch że zakładam luźne bluzki żeby nie było po mnie widać, mam bardzo wzdęty mimo że nie mam problemów typu zaparcia, itp.
 
Mój pojawiał się na początku 4 miesiąca ale w tej ciąży już teraz mam tak odstający brzuch że zakładam luźne bluzki żeby nie było po mnie widać, mam bardzo wzdęty mimo że nie mam problemów typu zaparcia, itp.
W pierwszej mój pojawił się pod koniec 5 miesiąca, a widoczny był trochę lepiej dopiero w 6 :) Ale teraz wydaje mi się, se pojawi się dużo szybciej. Już mam wrażenie, że to nie jest spożywczą i że coś już widać. Zakrywam się bluzami i swetrami na szczęście ;)
 
Do
W pierwszej mój pojawił się pod koniec 5 miesiąca, a widoczny był trochę lepiej dopiero w 6 :) Ale teraz wydaje mi się, se pojawi się dużo szybciej. Już mam wrażenie, że to nie jest spożywczą i że coś już widać. Zakrywam się bluzami i swetrami na szczęście ;)
Do kiedy chcesz wytrwac w tajemnicy? 😊
 
W lutym dopiero chcesz mieć brzuch? A ten brzuch to nie pojawi się dużo wcześniej? U moich sióstr pojawiły się dużo szybciej w drugiej ciąży ;)!
Luty to będzie 5 miesiąc dobrze liczę? To wydaje mi się, że może być dopiero widoczny ;D w pierwszej ciąży w 6 miesiącu byłam na weselu i nikt nie widział ciąży po mnie 🤦‍♂️ Ale może tak jak mówisz, teraz będzie szybciej 🤔 już mam brzuch, ale wiadomo, że to wzdęcia itd
 
reklama
Do góry