reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

U mnie nie bylo w 6+1 wedlug OM, ale ciaza na pewno kilka dni mlodsza. Bylo cialko zolte i echo zarodka, wiec jest jak najbardziej ok :)
Ja się nie martwię [emoji16] pójdę w pt to pewnie będzie serduszko. W pierwszej ciąży w 5+4 też nie bylo widać, dopiero na kolejnej wizycie gdzie byłam ok. 2 tyg później
 
reklama
Luty to będzie 5 miesiąc dobrze liczę? To wydaje mi się, że może być dopiero widoczny ;D w pierwszej ciąży w 6 miesiącu byłam na weselu i nikt nie widział ciąży po mnie [emoji2357] Ale może tak jak mówisz, teraz będzie szybciej [emoji848] już mam brzuch, ale wiadomo, że to wzdęcia itd
Poprzednim razem wyskoczył mi tak bardzo właśnie w 5 m-cu. Pamiętam że jeszce na Święta dawało się ukryć pod luznymi bluzkami, a w styczniu już nosiłam ciążowe ciuchy :)
 
Poprzednim razem wyskoczył mi tak bardzo właśnie w 5 m-cu. Pamiętam że jeszce na Święta dawało się ukryć pod luznymi bluzkami, a w styczniu już nosiłam ciążowe ciuchy :)
Ciekawa jestem czy na święta będzie już coś widać 😁 podejrzewam że w pierwszej ciąży brzuch szybko nie wyskakuje. Ale chciałabym żeby wyskoczył jak najszybciej bo już wtedy nie będę musiała go chować czy wciągać jak dotychczas 😅😂 to jest fajny czas że nie trzeba się aż tak bardzo przejmować figura bo i tak wszystkie będziemy grube 😂
 
reklama
Do góry