reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja w kazdej dziedzinie zycia wychodze z takiego zalozenia, ze lepiej mniej ale lepiej. I tak oto zarabiajac normalne pieniadze pozwalam sobie na lepsze rzeczy. Niektorzy lapia sie za glowe, ze planuje wozek za 7tys. A ja lapie sie za glowe jak kolezanki kupuja wozek za 2500 i po 7msc go sprzedaja za 600zl, zeby kupic nowa spacerowke. Ale nikomu nie bronie i nigdy nie komentuje, kazdy zyje jak chce 😊
Nie ważne jaki wózek byś nie kupiła i tak zmienisz na lekka spacerówkę max po roku dziecka.
 
Ja mam 153 i moja siostra cioteczna ma ten wózek i szczerze strasznie niski, nawet przy moim wzroście musiałam się nachylić żeby wyjąc mała.
No cos za cos.. na pewno bedzie mi dziwnie i bede sie musiala do tego przyzwyczaic:) nie znalazlam innego takiego lekkiego.. jeszcze jakby to bo moje pierwsze dziecko to nie patrzylabym tak ma wage ale jak mam juz dwoje ktorych tez musze pilnowac przy schodzenii i wchodzenii bo sa mali to musze szukac lekiiego bo inaczej sie zamecze bo pare razy dziennie bedzie trzeba wychodzic..:)
 
No cos za cos.. na pewno bedzie mi dziwnie i bede sie musiala do tego przyzwyczaic:) nie znalazlam innego takiego lekkiego.. jeszcze jakby to bo moje pierwsze dziecko to nie patrzylabym tak ma wage ale jak mam juz dwoje ktorych tez musze pilnowac przy schodzenii i wchodzenii bo sa mali to musze szukac lekiiego bo inaczej sie zamecze bo pare razy dziennie bedzie trzeba wychodzic..:)
Nie No wiadomo coś za coś :) ja akurat nie muszę wnosić No może 3 schodki Do domu tylko ;) ale ja mam po synku gondole duża i na trudny teren i lekka spacerówkę wiec wózków nie kupuje 😂 jedynie chusta myśle ze to dla mnie będzie wybawienie bo różnica będzie 1 rok i 8 miesięcy między dziecmi
 
reklama
Czy to tylko mnie tak mdli i mi nie dobrze? łączy się ktoś ze mną w bólu? Jak jem jest ok , jak zaczynam wszystko trawic znowu mi nie dobrze. Jak wkladalam naczynia do zmywarki myślałam że zwymiotuje mieszanina zapachów ffuuu
 
Do góry