reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Cos wpadlo w oko? 😊
Po nazwie Ci nie powiem, ale podobają mi się czarno złote 😍 lub jeszcze czarne z dodatkiem monstery 🥰 te zielone kwiatki po prostu działają na mnie kojąco jak gdzieś widzę 😄 na pewno tez będę się kierowała wagą. Z synem miałam Maxi Cosi Mura 4, mieszkałam na 2 pietrze i w górzystym terenie w Niemczech.Jakie to było ciężkie 😳 Nienawidziłam spacerów!!!
 
O tak! Jak plastikowe to tylko z dobrego plastiku. Ja pokochalam montessori jak chrzesniak mojego K sie urodzil i od poczatku byl wychowywany w tym nurcie ❤ najlepiej jak poszlismy rok temu do sklepu kupic mu prezent. I tlumacze babeczce, ze najlepiej cos drewnianego, edukacyjnego, ale bedzie ciezko, bo on wszystko ma... a ona "no to ja na Panstwa miejscu specjalnie bym na zlosc rodzicom kupila duza plastikowa zabawke" 🙄🤦‍♀️🤦‍♀️ nie zostawilam tego bez komentarza. Ja ogolnie wychodze z zalozenia, ze nie trzeba miec milionow, zeby byc dobrze ubranym, dobrze jesc, dobrze mieszkac. Trzeba tylko czasami duzo pracy ale wszystko sie da... ja np. sama robie wszystkim kolezankom baby gym, ktore wychodzi 50zł. Ideantyczne u Ani Lewandowskiej w sklepie ponad 300 😁 i nic do Ani nie mam, wrecz przeciwnie 🥰

Łoooo super! Zgadzam sie z Twoim podejsciem :) czasem mniej znaczy wiecej, jesli jakosc jest lepsza. przedszkoli montessori tez juz wlasnie jest coraz wiecej i na pewno w przyszlosci bede sie nad tym zastanawiac. a pani w sklepie doradczyni pierwsza klasa ...😵😵
 
Co do Montessori. Mój syn chodził do żłobka typowo pracującego na zasadach montessori. Jakie to było wspaniałe !!! A ja go później przeniosłam do zwykłego żłobka, bo sama zaczęłam w nim pracować i chciałam mieć go na oku. Ale to był błąd. W normalnych żłobkach jest dużo zabawek właśnie kolorowych, grających i inaczej wszystko się odbywa. A on tam w tym montesorianskim był wyciszony, skupiony i nawet lepsze drzemki miał !!!
 
Co do Montessori. Mój syn chodził do żłobka typowo pracującego na zasadach montessori. Jakie to było wspaniałe !!! A ja go później przeniosłam do zwykłego żłobka, bo sama zaczęłam w nim pracować i chciałam mieć go na oku. Ale to był błąd. W normalnych żłobkach jest dużo zabawek właśnie kolorowych, grających i inaczej wszystko się odbywa. A on tam w tym montesorianskim był wyciszony, skupiony i nawet lepsze drzemki miał !!!

wow super; kolejna osoba polecajaca prace w tym nurcie!! :))
 
Ja wybrałam anex e Type jak dobrze pamiętam [emoji23] ale też wybierałam jak jeszcze dziecka nie było w planach [emoji23]
To tak jak ja, wozek wybrany zanim jakiekolwiek dziecko bylo w planach [emoji1787][emoji1787] jaki jaki jaki?

Mnie nie zmusił, ale duzo ulatwia w kuchni. Z tym ze ja go traktuje jak zwykly robo

Tak, serio. Ja tez jestem po poronieniu. Tez nie bylam jeszcze na wizycie. Ale o wozkach mysle. O wozkach, o testach genetycznych, o ubrankach, o imionach, o porodzie... nie ma co zyc tylko czarnymi scenariuszami :)
 
Po nazwie Ci nie powiem, ale podobają mi się czarno złote 😍 lub jeszcze czarne z dodatkiem monstery 🥰 te zielone kwiatki po prostu działają na mnie kojąco jak gdzieś widzę 😄 na pewno tez będę się kierowała wagą. Z synem miałam Maxi Cosi Mura 4, mieszkałam na 2 pietrze i w górzystym terenie w Niemczech.Jakie to było ciężkie 😳 Nienawidziłam spacerów!!!
Czyzby cybex priam paradise na zlotym stelazu? 😁🥰 mi przed cybexem marzyl sie stokke xplory, ale to typowy mieszczuch. Zero amortyzacji... od premiery cybexa milosc mi sie zmienila, ale to nawet dobrze, bo aktualnie mieszkamy na wsi i raczej juz sie to nie zmieni 🙈
 
Czyzby cybex priam paradise na zlotym stelazu? 😁🥰 mi przed cybexem marzyl sie stokke xplory, ale to typowy mieszczuch. Zero amortyzacji... od premiery cybexa milosc mi sie zmienila, ale to nawet dobrze, bo aktualnie mieszkamy na wsi i raczej juz sie to nie zmieni 🙈

czy cybex to sa te wozki ze skrzydlami?😀
 
reklama
Łoooo super! Zgadzam sie z Twoim podejsciem :) czasem mniej znaczy wiecej, jesli jakosc jest lepsza. przedszkoli montessori tez juz wlasnie jest coraz wiecej i na pewno w przyszlosci bede sie nad tym zastanawiac. a pani w sklepie doradczyni pierwsza klasa ...😵😵
Ja w kazdej dziedzinie zycia wychodze z takiego zalozenia, ze lepiej mniej ale lepiej. I tak oto zarabiajac normalne pieniadze pozwalam sobie na lepsze rzeczy. Niektorzy lapia sie za glowe, ze planuje wozek za 7tys. A ja lapie sie za glowe jak kolezanki kupuja wozek za 2500 i po 7msc go sprzedaja za 600zl, zeby kupic nowa spacerowke. Ale nikomu nie bronie i nigdy nie komentuje, kazdy zyje jak chce 😊
 
Do góry