reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

to juz wynika z naszych takich srodowiskowych powodow :D po prostu nie chcemy kupowac plastiku, jesli jest jakis zamiennik. na studiach polubilam tez podejscie montessori, z tego co wiem tam rowniez raczej takich zabawkowych 'gotowcow' naladowanych bodzcami sie nie uzywa :)
Rozumiem :) u nas niestety nie jest aż tak dobrze finansowo by mieć tylko drewniane zabawki:D więc mamy i takie i takie :D
 
reklama
Ja wybrałam jak jeszcze w ciąży nie byłam
emoji23.png
emoji23.png
To tak jak ja, wozek wybrany zanim jakiekolwiek dziecko bylo w planach 🤣🤣 jaki jaki jaki?
Jezu, jakie drogie. Kupiłabym, ale wciąż się zastanawiam, czy faktycznie to mnie zmusi do gotowania :D
Mnie nie zmusił, ale duzo ulatwia w kuchni. Z tym ze ja go traktuje jak zwykly robo
Ja w dniu spodziewanego okresuSerio wózki??? Ja jeszcze nie byłam na wizycie nawet i nie wiem czy ciąża się utrzyma. Wiele tu kobiet jest po takich przejściach i raczej o wózkach nie myśli.
Tak, serio. Ja tez jestem po poronieniu. Tez nie bylam jeszcze na wizycie. Ale o wozkach mysle. O wozkach, o testach genetycznych, o ubrankach, o imionach, o porodzie... nie ma co zyc tylko czarnymi scenariuszami :)
 
to juz wynika z naszych takich srodowiskowych powodow :D po prostu nie chcemy kupowac plastiku, jesli jest jakis zamiennik. na studiach polubilam tez podejscie montessori, z tego co wiem tam rowniez raczej takich zabawkowych 'gotowcow' naladowanych bodzcami sie nie uzywa :)

Plastikowe nie muszą być naładowane bodźcami, ale rozumiem ogólnie o co Ci chodzi, mój syn 2 lata do tej pory nie ma żadnej grającej zabawki, bo skoro mi wybucha mózg od nich, to co dopiero nierozwinięty układ nerwowy dziecka.

Rozumiem :) u nas niestety nie jest aż tak dobrze finansowo by mieć tylko drewniane zabawki:D więc mamy i takie i takie :D

Polecam z Lidla i z Biedronki, gdy wypuszczaja drewniane zabawki do oferty, są cenowo jak plastikowe nieraz :) Ale ogromny minus, ze są ciężkie...Kiedyś syn machał i sobie rozciął łuk brwiowy, a zabawka 6 msc +, więc dostosowana do jego ówczesnego wieku....
 
Plastikowe nie muszą być naładowane bodźcami, ale rozumiem ogólnie o co Ci chodzi, mój syn 2 lata do tej pory nie ma żadnej grającej zabawki, bo skoro mi wybucha mózg od nich, to co dopiero nierozwinięty układ nerwowy dziecka.

Ooo wlasnie takie mialam na mysli, oczywiscie nie wszystkie takie sa :) zgadzam sie, ze te grajace to najwieksze zlo 😀
 
reklama
O tak! Jak plastikowe to tylko z dobrego plastiku. Ja pokochalam montessori jak chrzesniak mojego K sie urodzil i od poczatku byl wychowywany w tym nurcie ❤ najlepiej jak poszlismy rok temu do sklepu kupic mu prezent. I tlumacze babeczce, ze najlepiej cos drewnianego, edukacyjnego, ale bedzie ciezko, bo on wszystko ma... a ona "no to ja na Panstwa miejscu specjalnie bym na zlosc rodzicom kupila duza plastikowa zabawke" 🙄🤦‍♀️🤦‍♀️ nie zostawilam tego bez komentarza. Ja ogolnie wychodze z zalozenia, ze nie trzeba miec milionow, zeby byc dobrze ubranym, dobrze jesc, dobrze mieszkac. Trzeba tylko czasami duzo pracy ale wszystko sie da... ja np. sama robie wszystkim kolezankom baby gym, ktore wychodzi 50zł. Ideantyczne u Ani Lewandowskiej w sklepie ponad 300 😁 i nic do Ani nie mam, wrecz przeciwnie 🥰
 
Do góry