reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dzięki za odpowiedzi, chyba jeszcze trochę się wstrzymam i powiem w końcówce 1 trymestru. W czwartek idę na pierwszą wizytę i zobaczymy czy coś widać już :)


Czy któraś z Was prowadzi ciążę w Lux Medzie? Czy typ wizyty konsultacja ginekologiczna- prowadzenie ciąży obejmuje też USG czy na USG zawsze trzeba zapisać się oddzielnie?
 
reklama
Jestem po wizycie, jest piękny pecherzyk, ciałko żółte i maleńki zarodek (z bijącym serduszkiem) . Ciaza jest młodsza, to ok 5t5d. Dostalam duphaston i kolejna wizyta za 2 tyg :D
C
Pierwsza. Miałam tylko teleporadę z moim lekarzem. Powiedział żeby nie pic alkoholu, brać kwas foliowy i przyjść 19.10 😁 i jak zaczęłam panikować to dodał żeby starać się nie stresować
Ohhh, to oczekiwanie najgorsze...
A brałaś już wcześniej kwas foliowy?
 
A który masz tydzień że już widać serduszko? Zastanawiam się na kiedy wcelować żeby już zobaczyć serduszko.

My nikomu nie powiwdzielismy, nawet naszym dzieciom niczego nie zdradzamy. Czekam na usłyszenie serduszka i wtedy powiemy.
Tu nie ma reguly.. ja w poprzednich ciazach bylam na usg w 5t6d i widzialam juz wtedy na dobrym sprzecie pulsujace serduszko tak wiec jak dla mnir to wczesnie ale wiem ze u niektorych serduszko widac nawet dopiero ok 8/9 tygodnia..
Ja sama poki co nie mam wyznaczonej wizyty.. dodzwonic sie nie moglam.. terminow tez nie ma wiec jutro bede ponownie dzwonic..
 
Dzięki za odpowiedzi, chyba jeszcze trochę się wstrzymam i powiem w końcówce 1 trymestru. W czwartek idę na pierwszą wizytę i zobaczymy czy coś widać już :)


Czy któraś z Was prowadzi ciążę w Lux Medzie? Czy typ wizyty konsultacja ginekologiczna- prowadzenie ciąży obejmuje też USG czy na USG zawsze trzeba zapisać się oddzielnie?
Zależy w jakim mieście :) gdzie mieszkasz?
 
Ja będę na wizycie 7+3, za 2 tyg, ale nie wiem, czy nie mam mniej, bo cykle moje to nawet 38 dni, więc nawet nie mam pojęcia, gdzie mogło dojść do zapłodnienia🤦‍♂️
a co do mówienia innym.. nie wiem,poprzednim razem mąż rozśpiewał już około 8tyg. Narazie wiemy tylko ja i on. Może moim rodzicom powiem, a reszcie jak serduszko zobaczę. Choć bym chciała poczekać, aż do badań prenatalnych 1 trymestru, ale pewnie nie wytrzymamy🤷🏻‍♀️
 
reklama
Właśnie wyszłam od ginekologa. Padł tekst "a kto pozwolił zachodzić w ciążę tak szybko?". Bo Michał równo rok od cesarki i mam z prawej nie do końca zrośnięte. Przepisał mi dulphavit, cytologię pobrał, dostałam skierowania na druga betę, cytomegalie i to pierwsze USG, które mam 23 października, a wizytę u niego 26 października, jeśli wszystko będzie ok.
 
Do góry