reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja tez o tym myślę. U mnie jest sierść nawet w jedzeniu i na praniu wyjętym z pralki wiec to będzie wyzwanie. Polecam do podłogi myjkę parowa vileda. A nad tym jak pozbędę się sierści z łóżeczka dalej sie zastanawiam🤔😅
Nie pozbędziesz się 😁 ja mam dwa psy i syn nieraz mial sierść w kupie.. nic nie zrobisz.. u mnie myta podłoga codziennie i odkurzanie syn przejdzie na czworakach pare razy i spodnie brudne jak by miesiąc nie była myta podłoga. Wiec trzeba się nastawić ze dziecko będzie chowane w sierści. Ale chociaż nie choruje 😂
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam tak samo! Codziennie w nocy jeden z naszych kotów nas budzi. Nie wiem co to będzie, czy nie będzie tak że dziecko będzie się budzić przez kota. Boje się tez jak moje kocurki zareagują na nowego członka rodziny. Ogólnie są bardzo łagodne ale kto wie czy nie będą mega zazdrosne i im coś odbije 🤷🏼‍♀️Co do sierści to tez ratuje się rolkami 🙂
Jak mój starszak się w nocy budził co noc ( noce przesypia od 4roku życia 🙈🙈) to od razu dawałam świeżą wodę kici i mięsko. Bo inaczej myslala, że jest dzień i jest zabawa. Po jedzonko spala. Teraz się śmieje że sama nauczylam. Dziecko już śpi a kicia to jeszcze dzidzia haha. Znajomi jak im mówię że co noc wstaje na nocne karmienie kota to patrzą na mnie jak na wariatkę 🤦😂
 
Cześć dziewczyny!
Mogę się do Was przyłączyć?

Dwie kreseczki zobaczyłam na teście trochę ponad tydzień temu po 9 miesiącach starań i na razie boję się nawet powiedzieć sobie na głos, że się udało, żeby nie zapeszyć.
Pierwszą wizytę u lekarza mam dopiero w poniedziałek i czekam jak na szpilkach!
Beta HCG chyba przyrasta prawidłowo:
29.09 - 49,5 mIU/ml
01.10 - 114 mIU/ml
06.10 - 855 mIU/ml

Stresuje mnie to, że nie mam prawie żadnych objawów. Tylko rano i wieczorem trochę bolą mnie piersi, ale w ciągu dnia przestają. Już nie wiem czy mnie boli, bo ciąża czy dlatego, że cały czas je ściskam żeby sprawdzić czy coś czuję. 😂
I co jakiś czas pobolewa mnie podbrzusze jak przed okresem.

Jak to wyglada u Was? Jakie macie objawy? Czy brak objawów powinien mnie martwić?
Może macie jakieś sposoby na odstresowanie się?❤
Witam Cię serdecznie 😘
Gratulacje dwóch kreseczek 😍
Mi objawy narastają z dnia na dzień. W okolicy miesiączki i tydzień później tylko piersi bolaly, byłam senna i brzuch czasami ciągnął. Teraz jutro zaczynam 6tc to już bóle głowy i mdłości cały dzień, nie mam siły na nic. Jestem na zwolnieniu a w domu sajgon bo nie mam siły się ruszyć. Ostatni dobry dzień miałam w poniedziałek 🤦 wczoraj to aż wymiotowałam.
Ciesz się że jeszcze masz dobre samopoczucie 😉 niektóre dziewczyny też są bezobjawowe 😂
 
Cześć dziewczyny!
Mogę się do Was przyłączyć?

Dwie kreseczki zobaczyłam na teście trochę ponad tydzień temu po 9 miesiącach starań i na razie boję się nawet powiedzieć sobie na głos, że się udało, żeby nie zapeszyć.
Pierwszą wizytę u lekarza mam dopiero w poniedziałek i czekam jak na szpilkach!
Beta HCG chyba przyrasta prawidłowo:
29.09 - 49,5 mIU/ml
01.10 - 114 mIU/ml
06.10 - 855 mIU/ml

Stresuje mnie to, że nie mam prawie żadnych objawów. Tylko rano i wieczorem trochę bolą mnie piersi, ale w ciągu dnia przestają. Już nie wiem czy mnie boli, bo ciąża czy dlatego, że cały czas je ściskam żeby sprawdzić czy coś czuję. 😂
I co jakiś czas pobolewa mnie podbrzusze jak przed okresem.

Jak to wyglada u Was? Jakie macie objawy? Czy brak objawów powinien mnie martwić?
Może macie jakieś sposoby na odstresowanie się?❤
Aaaa i mój sposób na odstresowanie to spanie 🙈😂 drzemka w dzień jakaś musi być 😉
 
Nie wyobrażam sobie domu bez naszych sierściuchów❤❤
Od rana trochę ogarnęłam, wstawiłam zmywarkę i pralkę, rozmrażam mięso (musimy wyjeść zapasy bo bardzo dużo rzeczy wywalam🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️)
chodziła za mną jajecznica- więc zrobiłam- taką z szynką, cebulką i zjadłam z sosem ketchup- majonez🤭🤭❤❤
 

Załączniki

  • 6CADBBC7-2C76-46A2-9368-020F43A99A4F.jpeg
    6CADBBC7-2C76-46A2-9368-020F43A99A4F.jpeg
    194,9 KB · Wyświetleń: 46
Dziewczyny zamowilam wczoraj książkę pt. Mamy dla mamy tom 1. Czytała któraś? Slyszalam pozytywne opinie. Mam nadzieję, że będzie ok :)
Chyba boję się jeszcze myśleć, że wszystko będzie dobrze i kupić chociaż książkę dla przyszłych mam... Miałaś stresa jak kupowałam witaminy ciążowe na zapas żeby z jedną przesyłką. Od razu myśl co ja zrobię jak się nie uda...
 
W sumie jak z tym twoim l4? Idziesz? Bo czytalam o wrednym szefie a potem jakos mi sie zgubił ten watek.
Na razie bylam na l4 dwie zmiany, ogolnie chce isc na zwolnienie troche pozniej, jak jiz bede chociaz mniej wiecej wiedziec, ze ciaza jest ok. Ale generalnie nie wien ile wytrzymam, bo coraz gorzej sie czuje, energii coraz mniej :)
 
reklama
Na razie bylam na l4 dwie zmiany, ogolnie chce isc na zwolnienie troche pozniej, jak jiz bede chociaz mniej wiecej wiedziec, ze ciaza jest ok. Ale generalnie nie wien ile wytrzymam, bo coraz gorzej sie czuje, energii coraz mniej :)
Nie zastanawiaj sie. Będziesz sie uzerac z szefem, zle sie czuc itd. Masz 100% platne przeciez, a dzidzia najwazniejsza
 
Do góry