reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2021

tak, bardzo się cieszę, że dała mi ten duphaston i powiedziała, że na ten moment zrobiliśmy już wszystko co się da i teraz trzeba czekać. Progesteron 52 - dużoo😀 ja najwięcej w swoim życiu miałam 19 z kawałkiem 😀
Ja najwięcej mialam poprzednio tez jakos 19 a teraz chwile sie nacieszyłam 52 a po kilku dniach juz 30. Na szczęście dalej nie spada. Ale te 52 radowało moje serce🥰🥰
 
reklama
Ja wszystkie meble typu kanapy, krzesła jadę rolka do ubrań. Ale nie wiem jak to będzie... Boję się tego bardzo. Do tego moja kotka w nocy mnie budzi , bawi się ciągle ... Ajj to będzie wyzwanie. Tym bardziej na 55m2...
Ja mam tak samo! Codziennie w nocy jeden z naszych kotów nas budzi. Nie wiem co to będzie, czy nie będzie tak że dziecko będzie się budzić przez kota. Boje się tez jak moje kocurki zareagują na nowego członka rodziny. Ogólnie są bardzo łagodne ale kto wie czy nie będą mega zazdrosne i im coś odbije 🤷🏼‍♀️Co do sierści to tez ratuje się rolkami 🙂
 
Cześć dziewczyny!
Mogę się do Was przyłączyć?

Dwie kreseczki zobaczyłam na teście trochę ponad tydzień temu po 9 miesiącach starań i na razie boję się nawet powiedzieć sobie na głos, że się udało, żeby nie zapeszyć.
Pierwszą wizytę u lekarza mam dopiero w poniedziałek i czekam jak na szpilkach!
Beta HCG chyba przyrasta prawidłowo:
29.09 - 49,5 mIU/ml
01.10 - 114 mIU/ml
06.10 - 855 mIU/ml

Stresuje mnie to, że nie mam prawie żadnych objawów. Tylko rano i wieczorem trochę bolą mnie piersi, ale w ciągu dnia przestają. Już nie wiem czy mnie boli, bo ciąża czy dlatego, że cały czas je ściskam żeby sprawdzić czy coś czuję. 😂
I co jakiś czas pobolewa mnie podbrzusze jak przed okresem.

Jak to wyglada u Was? Jakie macie objawy? Czy brak objawów powinien mnie martwić?
Może macie jakieś sposoby na odstresowanie się?❤️
 
Cześć dziewczyny!
Mogę się do Was przyłączyć?

Dwie kreseczki zobaczyłam na teście trochę ponad tydzień temu po 9 miesiącach starań i na razie boję się nawet powiedzieć sobie na głos, że się udało, żeby nie zapeszyć.
Pierwszą wizytę u lekarza mam dopiero w poniedziałek i czekam jak na szpilkach!
Beta HCG chyba przyrasta prawidłowo:
29.09 - 49,5 mIU/ml
01.10 - 114 mIU/ml
06.10 - 855 mIU/ml

Stresuje mnie to, że nie mam prawie żadnych objawów. Tylko rano i wieczorem trochę bolą mnie piersi, ale w ciągu dnia przestają. Już nie wiem czy mnie boli, bo ciąża czy dlatego, że cały czas je ściskam żeby sprawdzić czy coś czuję. 😂
I co jakiś czas pobolewa mnie podbrzusze jak przed okresem.

Jak to wyglada u Was? Jakie macie objawy? Czy brak objawów powinien mnie martwić?
Może macie jakieś sposoby na odstresowanie się?❤
Zapraszamy ❤ Gratulacje ❤
Spokojnie objawy to bardzo indywidualna kwestia, nie ma sie czym stresowac narazie. Pierwsza ciaza?
 
Cześć dziewczyny!
Mogę się do Was przyłączyć?

Dwie kreseczki zobaczyłam na teście trochę ponad tydzień temu po 9 miesiącach starań i na razie boję się nawet powiedzieć sobie na głos, że się udało, żeby nie zapeszyć.
Pierwszą wizytę u lekarza mam dopiero w poniedziałek i czekam jak na szpilkach!
Beta HCG chyba przyrasta prawidłowo:
29.09 - 49,5 mIU/ml
01.10 - 114 mIU/ml
06.10 - 855 mIU/ml

Stresuje mnie to, że nie mam prawie żadnych objawów. Tylko rano i wieczorem trochę bolą mnie piersi, ale w ciągu dnia przestają. Już nie wiem czy mnie boli, bo ciąża czy dlatego, że cały czas je ściskam żeby sprawdzić czy coś czuję. [emoji23]
I co jakiś czas pobolewa mnie podbrzusze jak przed okresem.

Jak to wyglada u Was? Jakie macie objawy? Czy brak objawów powinien mnie martwić?
Może macie jakieś sposoby na odstresowanie się?[emoji3590]
Witamy:) u mnie te same objawy, więc się nie przejmuj:) też czasami się martwię, że za mało spektakularne te objawy [emoji23]
To twoje pierwsze dziecko?
 
reklama
Do góry