reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2021

A co Ci się śniło? Przepraszam jeśli pisałaś i przegapiłam.
Kurde powiem Wam ze mam jakis zle przeczucia po tym snie moim dzis :( Boje sie isc na ta wizyte :(
Na pewno nic się nie stanie ale ja wolę dmuchać na zimne!
Tak masz racje cukier do 92. Moja pomyłka. Brałam metformine, ale tylko miesiąc. Wiec mam nadzieje ze odstawienie nie poskutkuje tym co napisalas
Super! Idziemy łeb w łeb!
Ooo i teraz zauważyłam ze masz dziś 5+0. Ja jutro mam 5+0. Czyli podobny termin będzie [emoji1]
 
reklama
Dziękuję!
Tak pierwsza ❤ Jestem straszną panikarą, ale czytam Wasze posty od jakiegoś czasu i samo czytanie mnie uspokaja dlatego wreszcie zdecydowałam się zagadać ☺
O to już będą dwie panikary czekające na pierwsze dziecko 🙂 fajnie że nie jestem sama 😂
Czy wy dziewczyny w ogóle nie pracujecie? [emoji14]
Ja codziennie w robocie od 9 do 17.
Też mnie ciągnie brzuch codziennie, najbardziej wieczorami i w nocy, dobrze że nie jestem sama. Piersi bolą jak schodze po schodach a poza tym żadnych więcej objawów. Dzisiaj mam 5+0. Wizyta 18 października.
Ja pracuje ale z domu, wiec co jakiś czas tu zerkam żeby nie być w tyle 😂 I dzięki Bogu mam elastyczne godziny pracy wiec zdarza mi się zrobić dłuższa przerwę bo już nie daje rady usiedzieć przy biurku. Ogólnie cały czas jestem zmęczona 🤷🏼‍♀️🙈
 
Czy wy dziewczyny w ogóle nie pracujecie? [emoji14]
Ja codziennie w robocie od 9 do 17.
Też mnie ciągnie brzuch codziennie, najbardziej wieczorami i w nocy, dobrze że nie jestem sama. Piersi bolą jak schodze po schodach a poza tym żadnych więcej objawów. Dzisiaj mam 5+0. Wizyta 18 października.
Ja też pracuję, od 7 do 15[emoji16]
 
Witam Was :)
To moja pierwsza ciaza, dzis 6 tydzien ( 5tyg + 5 dni). Wizyte mam rowno za tydzien, juz nie moge sie doczekac :) chcialabym juz wiedziec, ze wszystko w porzadku i ze fasolka super sie rozwija :) ale musi byc dobrze innej opcji nie ma :)
Gratuluje !🙂 daj koniecznie znać jak już będziesz po wizycie 🙂
 
reklama
Do góry