reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja dalej przed testem, jak ostatnia twarda jeszcze nie robiłam :)
Objawy dość szybko mi się pojawiły - i są identyczne jak w poprzedniej gdy był tylko pusty pęcherzyk, dlatego jestem prawie pewna, jednak wolę testować po terminie @. Zmulenie przyszło najpóźniej, dopiero 3 dzień jak odczuwam.


Wow, jesteś mistrzem cierpliwości!!! :) Ja po owulacji milion razy dziennie sprawdzałam aplikację i w kółko liczyłam, ile jeszcze dni mam czekać :D trochę jak z zaglądaniem do lodówki :p
 
reklama
Wow, jesteś mistrzem cierpliwości!!! :) Ja po owulacji milion razy dziennie sprawdzałam aplikację i w kółko liczyłam, ile jeszcze dni mam czekać :D trochę jak z zaglądaniem do lodówki :p
w aplikacje często zaglądam xD, ale wiem że testowanie przed terminem @ to bardzo duża loteria, dlatego się wstrzymuję, a kusi ^^ Teraz sobie patrzę ginekologów w okolicy, mimo że tak wcześnie aby być zorientowanym, bo u swojego chyba nie zostanę, gość ma dużą wiedzę ale tak naprawdę to nie odczuwam jego zainteresowania, byleby szybciej się pozbyć
 
Ja dziś byłam na wizycie, pęcherzyk jest ale malutki, nie do zmierzenia, i tak jak by ciałko żółte się tworzyło. Wizyta za 2 tyg i jak będzie serduszko zakładamy kartę ciąży. Dostałam luteinę, bo ja miałam ciężka ciąże z synem ;)
To czekamy razem z Tobą na dobre wieści za 2 tyg 💓😘
 
Ja niestety przytylam 24kg w pierwszej i zeszło tylko 10... karmiła piersią. W drugiej już się pilnowałam i weszło tylko 8kg, zeszło po porodzie ale nic wiecej :( teraz jak się uda - testowanie dopiero 17.10 jak nie przyjdzie @ to będę mega uważać.
Ja też karmiłam piersią z zeszło tylko tyle co przytyłam a resztę to dieta ćwiczenia i zmiana nawyków 😊
 
Ja niestety przytylam 24kg w pierwszej i zeszło tylko 10... karmiła piersią. W drugiej już się pilnowałam i weszło tylko 8kg, zeszło po porodzie ale nic wiecej :( teraz jak się uda - testowanie dopiero 17.10 jak nie przyjdzie @ to będę mega uważać.
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 8 kg zeszło jeszcze w szpitalu obecnie mam prawie 5 kg mniej i niedowagę, wiec u mnie obawa w druga stronę ze jestem za chuda żeby utrzymać ciąże.
 
w aplikacje często zaglądam xD, ale wiem że testowanie przed terminem @ to bardzo duża loteria, dlatego się wstrzymuję, a kusi ^^ Teraz sobie patrzę ginekologów w okolicy, mimo że tak wcześnie aby być zorientowanym, bo u swojego chyba nie zostanę, gość ma dużą wiedzę ale tak naprawdę to nie odczuwam jego zainteresowania, byleby szybciej się pozbyć
To kiedy bedziesz testowac? 😎
 
reklama
Do góry