reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja dzis kupilam stacjonarnie właśnie w hm, ale ostatnio bylam w innej galerii i tam rzeczy ciążowych nie znalazłam ( ale fakt dzisiaj spodnie ciążowe wisiały na dziale dziecięcym). Podobno też super są te z lidla[emoji16]
Dziewczyny może orientujecie się czy stacjonarnie w HMie moge kupić odzież ciążową? W necie jest pełno ubrań, a u mnie w mieście nie ma nic dla kobiet w ciąży. [emoji848]A może powinnać szukać w HMie dla dzieci? Sorki jeżeli komuś to pytanie wyda sie głupie ale serio nie wiem, wolałabym kupić sobie stacjonarnie, a nie przez neta[emoji19][emoji8]
 
reklama
Ja mialam w ten sam dzień pobierana krew co było robione usg. Mowili ze ok tygodnia ale wyniki z całym opisem usg i pappa dostalam na email po 2 dniach :)
ja kupowałam dżinsy właśnie w HM stacjonarnie, udało się na przecenie i są ok, oczywiście jeszcze za duże. Z innej beczki, ile czekałyscie na test pappa? Mi powiedzieli w pon ze 4 dni robocze, wiec tak może być, ale w czwartek mam prenatalne i się stresuje ze nie dojdą te wyniki, ech.
 
ja kupowałam dżinsy właśnie w HM stacjonarnie, udało się na przecenie i są ok, oczywiście jeszcze za duże. Z innej beczki, ile czekałyscie na test pappa? Mi powiedzieli w pon ze 4 dni robocze, wiec tak może być, ale w czwartek mam prenatalne i się stresuje ze nie dojdą te wyniki, ech.
Dziękuję za pomoc. Pojade do innego miasta, juz czas sie pomalutku rozglądać 🤭 odnośnie testu pappa to powiedziano mi, ze wyniki dostane do 7 dni roboczych ale dostalam po dwoch.
 
Dziewczyny może orientujecie się czy stacjonarnie w HMie moge kupić odzież ciążową? W necie jest pełno ubrań, a u mnie w mieście nie ma nic dla kobiet w ciąży. [emoji848]A może powinnać szukać w HMie dla dzieci? Sorki jeżeli komuś to pytanie wyda sie głupie ale serio nie wiem, wolałabym kupić sobie stacjonarnie, a nie przez neta[emoji19][emoji8]
Ja kupowałam stacjonarnie, wtedy u mnie w mieście nie było działu dla ciężarnych i jechał do większego miasta gdzie było wszystko :)
 
Dziewczyny może orientujecie się czy stacjonarnie w HMie moge kupić odzież ciążową? W necie jest pełno ubrań, a u mnie w mieście nie ma nic dla kobiet w ciąży. [emoji848]A może powinnać szukać w HMie dla dzieci? Sorki jeżeli komuś to pytanie wyda sie głupie ale serio nie wiem, wolałabym kupić sobie stacjonarnie, a nie przez neta[emoji19][emoji8]
U nas w HM jest duży wybór ubrań ciążowych. W sklepie są właśnie blisko dziecięcych [emoji16]
 
ja kupowałam dżinsy właśnie w HM stacjonarnie, udało się na przecenie i są ok, oczywiście jeszcze za duże. Z innej beczki, ile czekałyscie na test pappa? Mi powiedzieli w pon ze 4 dni robocze, wiec tak może być, ale w czwartek mam prenatalne i się stresuje ze nie dojdą te wyniki, ech.
ja miałam w piątek usg a w pon wyniki pappa i cały opis badania
 
A ja sie musze troszke pozalic. Znowu jestem w szpitalu. Od poprzedniego pobytu minelo 6 tyg. Znowu mam krawienie tylko teraz takie solidne. Zrobiono mi usg z maluchem wszystko ok i w sumie nie wiedza skad to krawienie 🥴 pewnie aie przemeczylam w pracy ale zeby az tak? Jedno jest pewne do porodu jak uda mi sie utrzymac ciaze juz na 100 procent nie wroce bo kaza lezec, lezec i jeszcze raz lezec... Ustalone w koncu ciaza z usg 12 tydzien. A w sobote mialam jechac na prenatalne 😥
 
reklama
A ja sie musze troszke pozalic. Znowu jestem w szpitalu. Od poprzedniego pobytu minelo 6 tyg. Znowu mam krawienie tylko teraz takie solidne. Zrobiono mi usg z maluchem wszystko ok i w sumie nie wiedza skad to krawienie 🥴 pewnie aie przemeczylam w pracy ale zeby az tak? Jedno jest pewne do porodu jak uda mi sie utrzymac ciaze juz na 100 procent nie wroce bo kaza lezec, lezec i jeszcze raz lezec... Ustalone w koncu ciaza z usg 12 tydzien. A w sobote mialam jechac na prenatalne 😥
Napewno wszystko będzie dobrze. Jak każą leżeć to trzeba leżeć, nie denerwować się i zadbać o siebie i maluszka 🤗. Ja się zastosowałam do zaleceń odpoczywałam dużo i teraz już jest wszystko dobrze. Też 12t+3. Wszystkiego dobrego 😊
 
Do góry